pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Захист прав клієнта в боротьбі з протиправними діями деяких представників правоохоронних органів
На головну
Захист прав клієнта в боротьбі з протиправними діями деяких представників правоохоронних органів
Захист прав клієнта в боротьбі з протиправними діями деяких представників правоохоронних органів
Клієнт
Оператор державних лотерей

Юристами та адвокатами  Jurimex реалізовано масштабний проект по захисту прав найбільшого в Україні оператора державних лотерей «М.С.Л.» в боротьбі з протиправними діями деяких представників правоохоронних органів. З грудня 2014 року Міністерством внутрішніх справ України була розпочата активна програма по «ліквідації» нелегального грального бізнесу в Україні, яка безпідставно була використана у деяких регіонах держави проти операторів держаних лотерей, що здійснюють законну діяльність з випуску та проведення лотерей на всій території України.

Завдяки розробленій Jurimex стратегії захисту прав оператора, побудові чіткої правової позиції та відстоювання її на всіх ланках судової та провоохоронної системи, перемогам в понад 250 судових справах, за короткий двомісячний період, вдалось зупинити протиправні дії щодо оператора державних лотерей з боку окремих корумпованих посадових осіб, а також притягнути їх до відповідальності. В результаті робота оператора відновлена у всіх регіонах, повернуто вилучене обладнання, та відкрито ряд кримінальних проваджень відносно протиправних дій працівників правоохоронних органів, ініціювано низку судових справ проти посадових осіб правоохоронних органів, та здобуто перемогу в них.

Фахівцями Jurimex створено прецеденту судову практику щодо правомірності діяльності оператора лотерей та його розповсюджувачів в сфері проведення лотерей на підставі ліцензії, строк дії якої закінчився в лютому 2014 року, однак які мають право на продовження своєї господарської діяльності в силу норм Закону України "Про державні лотереї" до моменту набрання чинності нормативно - правових актів, які регламентуватимуть порядок отримання нових ліцензій операторами лотерей.

Над проектом працювали одночасно 30 юристів та адвокатів компанії.

Попередня Наступна
12.10.2018
Сприяння при поверненні до державного бюджету майже 60 млн грн.
12.10.2018
Захист права клієнта в судовому порядку щодо скасування постанови щодо накладення штрафів за порушення трудового законодавства
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе