pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Всі індустріїНа головну
Туризм і готельне господарство
Про індустрію
Публікації
Новини

Протягом більше ніж десяти років юридична компанія "Jurimex" здійснює правову підтримку провідних українських і міжнародних туристичних компаній, залучається юридичним радником найбільшими готелями і готельними комплексами по всій Україні та за її межами. Ми консультуємо наших клієнтів з усіх правових питань, що виникають у цій сфері, включаючи питання ліцензування і сертифікації, застосування податкового та валютного законодавства, міжнародних норм і правил.

Юристи Jurimex розробляють всі види договорів, що застосовуються в туристичній та готельній діяльності. Значна кількість найбільших туристичних фірм України працює на підставі типових договорів, створених нами.

Також ми представляємо інтереси наших клієнтів у судових та адміністративних справах з Державною інспекцією України з питань захисту прав споживачів, податковими органами, а також у судових спорах з іншими учасниками ринку. Наші судові юристи успішно відстоювали права учасників туристичного і готельного ринку в судових справах з авіакомпаніями і турагентами, споживачами та державними органами.

Ми тримаємо руку на пульсі всіх законодавчих нововведень, що дає нам можливість не тільки професійно консультувати клієнта виходячи з існуючих реалій, а й враховувати у своїй роботі динаміку розвитку галузі, беручи участь у експертному обговоренні проектів нормативних актів щодо туризму та готельного бізнесу.

Як в Україні, так і за кордоном ми супроводжуємо господарську діяльність провідних туроператорів країни, з якими тісно співпрацюємо, а також здійснюємо супровід мережі їхніх туристичних агентів. Наші клієнти є постійними переможцями національних і міжнародних рейтингів, які підтверджують високу якість їхніх послуг і визнання серед експертів галузі. 

Юристи компанії супроводжують діяльність іноземних туристичних операторів, які створені і працюють по законодавству інших країн, серед яких Таїланд, Греція, Росія, Казахстан та ін.

Так як в туризмі повсякденно виникають питання, пов'язані із застосуванням законодавства у сфері захисту прав споживачів –туристів (з питань інформування їх про послуги – туристичного продукту і з багатьох інших), ми здійснюємо юридичну експертизу договорів, що укладаються при туристичному обслуговуванні на предмет відповідності їх із Законом України «Про захист прав споживачів», «Про туризм» та ін. Також ми можемо запропонувати захист інтересів наших клієнтів в Держінспекції з питань захисту прав споживачів та інших контролюючих органах в цій сфері, а також у судах.

Жоден серйозний туристичний оператор не може обійтись сьогодні без прямих контрактів з вітчизняними та іноземними авіакомпаніями, які надають свої послуги по всьому світу. Наші юристи мають досвід у складанні, юридичній експертизі та участі в переговорах при укладенні будь-яких посередницьких договорів на реалізацію авіаперевезень, договорів про надання квоти/блоку місць, про здійснення чартерних перевезень і т.д.

Наша компанія має позитивний досвід судового захисту інтересів клієнта у спорах з контрагентами, державними органами та установами. Недавніми досягненнями юристів компанії стали успішно виграні судові справи проти авіакомпанії «АероСвіт» щодо стягнення заборгованості на користь клієнта, а також про визнання незаконними дії Міжнародної Асоціації Повітряного Транспорту (ІАТА) у глобальній системі взаєморозрахунків BSP у зв'язку з банкрутством вітчизняного перевізника.

Публікації
25.06.2013
До питання про удосконалення нормативного регулювання туристичного ринку
Новини
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе