pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Всі індустріїНа головну
Нерухомість і будівництво
Про індустрію
Юристи
Новини

Jurimex надає своїм клієнтам послуги висококваліфікованих юристів у сфері нерухомості та будівництва, що мають успішний досвід реалізації складних проектів у цій сфері. Багато українських та міжнародних будівельних та інвестиційних компаній залучали наших юристів для вирішення складних правових питань, пов'язаних з будівництвом житлових комплексів, котеджних містечок, торгових та офісних центрів, підготовкою інвестиційних угод, розробкою механізмів фінансування будівництва та їх реалізацією.

Ми надаємо послуги з усіх юридичних питань купівлі-продажу, оренди, управління земельними ділянками, житловою і комерційною нерухомістю. Також ми здійснюємо передпродажну підготовку об'єктів нерухомості та майнових комплексів підприємств, що включає в себе як правовий Due Diligence, так і неформальну перевірку стану майна, яке готується до продажу.

Юристи Jurimex супроводжували угоди з приватизації різних об'єктів нерухомості і майнових комплексів вартістю в десятки мільйонів доларів США. Ми супроводжуємо угоди у постприватизаційний період, пов'язаний з виконанням клієнтами приватизаційних зобов'язань. Професійні команди податкових і корпоративних юристів Jurimex допомагають розробляти ефективні моделі структурування угод з нерухомістю з урахуванням вимог українського законодавства та міжнародних норм.

Протягом більше 14 років Jurimex є головним юридичним радником ряду найбільших українських сільськогосподарських та будівельних організацій. Накопичений досвід і знання дозволяють швидко й ефективно вирішувати юридичні завдання, пов'язані з отриманням і оформленням прав на земельні ділянки, зміною їх цільового призначення, а також розробкою та супроводом різних угод із землею та нерухомістю.

Ми можемо запропонувати клієнтам одну з кращих команд податкових юристів, які мають великий досвід супроводу різних операцій з нерухомістю, земельними ділянками, цінними паперами. Наші професіонали залучаються провідними компаніями для податкового планування операцій з нерухомістю та земельними ділянками, консультують будівельні і девелоперські компанії з загальних питань оподаткування, беруть участь у розробці механізмів інвестування будівництва.

Представляємо інтереси наших клієнтів у всіх судових інстанціях, включаючи касаційні суди і Верховний Суд України, у справах про визнання недійсними договорів купівлі-продажу та оренди, розірвання договорів, визнання права власності. Також у нас є успішний досвід супроводу судових суперечок з банками, іншими фінансовими компаніями, пов'язаними з виконанням, розірванням і визнанням недійсними кредитних договорів та договорів іпотеки.

Юристи
Ніна Кучерук
Керівник практики судових спорів та арбітражу,
Новини
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе