pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Всі індустріїНа головну
Інтернет і електронна комерція
Про індустрію
Юристи
Новини

Ми були однією з перших юридичних фірм в Україні, яка почала займатися юридичною підтримкою всіх форм ведення бізнесу в мережі інтернет. Сфера наших послуг досить широка: від консультування з питань інтернет-торгівлі та електронного банкінгу до застосування електронних грошей і функціонування платіжних систем, від запуску on-line ігор, медіа-платформ і провайдерів OTT/IPTV телеплатформ до представництва інтересів інтернет-компаній перед державними органами, судами, міліцією, податковими органами тощо.

Також ми консультуємо наших клієнтів з питань використання об'єктів авторського права, захисту прав на доменні імена, оподаткування, застосування антимонопольного законодавства та законодавства про захист прав споживачів.

Наші юристи не тільки відмінно володіють національним законодавством у даній сфері, але й відстежують міжнародні тенденції і враховують рекомендації ЄС. Наш досвід у даній сфері був високо оцінений українським Парламентом, який залучив наших юристів до розробки закону про електронну комерцію.

У сфері інтернет та e-commerce нашими клієнтами є інтернет-магазини, контент-провайдери, постачальники послуг інтернет-телебачення, інформаційні портали, туристичні агентства, розробники програмного забезпечення, власники прав на аудіо-та відеоконтент, оператори лотерей і багато інших.

Завдяки багаторічному досвіду обслуговування інтернет-компаній ми можемо передбачити основні правові питання, що можуть виникнути при веденні бізнесу в інтернеті. Для їх якісного вирішення ми залучаємо найкращих фахівців у сфері оподаткування, фінансів, інтелектуальної власності, захисту персональних даних, корпоративного та антимонопольного законодавства. Наші юристи мають величезний досвід в реалізації проектів інтернет-торгівлі, просування бізнесу в комп'ютерних мережах, захисту інтернет-провайдерів від державного втручання. Також ми розробляємо оптимальні схеми інтернет-продажів товарів і послуг споживачам, у тому числі із застосуванням електронних платіжних систем.

Ми маємо в своєму розпорядженні одну з найсильніших команд юристів, які практикують в сфері інтелектуальної власності. Зокрема, допомагаємо клієнтам у реєстрації доменних імен і торговельних марок, розміщенні музики і фільмів на серверах файлообмінників та on-line кінотеатрів. Також ми представляємо інтереси клієнтів у судових справах про захист прав інтелектуальної власності. Консультуємо як молоді компанії (стартапи), так і великих клієнтів, які стали лідерами у сферах online-торгівлі та надання послуг через Інтернет. Також ми маємо успішний досвід судового оскарження податкових рішень.

Юристи
Юрій Крайняк
Керуючий партнер, керівник практики медіа права
Ніна Кучерук
Керівник практики судових спорів та арбітражу,
Оксана Єфімчук
Керівник практики права інтелектуальної власності
Світлана Грищенко
Керівник практики IT права, керівник практики банківського і фінансового права
Новини
27.11.2017
24 листопада відбулася конференція «Правові аспекти криптовалюти в Україні»
24 листопада відбулася конференція «Правові аспекти криптовалюти в Україні» за підтримки Всеукраїнської асоціації адміністративних суддів, Асоціації податкових радників, Асоціації адвокатів України...
14.11.2017
Юрист практики IT-права виступив на конференції "E-conference"
На основі підписаного Президентом України 06 листопада 2017 року Закону України «Про електронні довірчі послуги» юрист пояснив зручність застосування таких послуг для різних сфер діяльності...
24.07.2017
Юристи Jurimex входять до складу антикризового центру для розробки юридичних методів захисту бізнесу від кібератак
На базі Торгово-промислової палати України створено антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу...
29.06.2017
Юридична панацея від Jurimex при зараженні вірусом Petya.A
Механізми подолання негативних наслідків втрати інформації з комп'ютерів після кібератаки...
20.07.2016
Оксана Єфімчук выступила з доповіддю в рамках EBA Educatіon
Просування в соціальних медіа сьогодні є обов’язковою складовою будь-якого бізнесу....
30.04.2014
Оксана Єфімчук прочитала лекцію для студентів КНУ ім.Шевченка
29 квітня 2014 старший юрист Оксана Єфімчук прочитала лекцію для студентів КНУ ім.Шевченка. Лекція була про правовий режим інформації в мережі Інтернет...
18.04.2014
Юрій Крайняк виступив з доповіддю в другій секції Судово-правового форуму
Керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк виступив з доповіддю в другій секції Судово -правового форуму «Цивільний та господарський процес » на тему «Судові спори, пов'язані з відносинами в мережі Інте...
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе