pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Всі практикиНа головну
Авіація та повітряне право
Про практику

Компанія Jurimex з 2009 року цілеспрямовано розвиває свою практику у сфері юридичного супроводу компаній авіаційного бізнесу. Наша команда професіоналів має широкий досвід та ґрунтовні знання правових аспектів діяльності державних і приватних суб'єктів авіаційної галузі. та успішно здійснює правовий супровід їх господарської діяльності, зокрема:

Одним із останніх трендів 2018 року стало проведення процедури «squeeze-out», яка передбачає обов’язковий продаж акцій всіма міноритарними акціонерами на вимогу мажоритарного. Компанія Jurimex однією з перших в Україні успішно завершила реалізацію процедур «squeeze-out» для ряду національних авіакомпаній.

Наша компанія також має широкий досвід у структуруванні авіаційного бізнесу та взаємовідносин між державним та приватним секторами економіки. Наші юристи брали участь при веденні переговорів від імені іноземних інвесторів з компетентними органами державної влади України в авіаційному секторі економіки (Кабінет Міністрів України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, Міністерство фінансів України, Державний концерн "Укроборонпром" тощо). В результаті, нами були розроблені дієві та, головне, робочі моделі залучення іноземних інвестицій в авіаційний сектор економіки України.

Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе