pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Всі індустріїНа головну
Аграрний бізнес
Про індустрію
Новини

Jurimex надає правові послуги компаніям аграрного бізнесу з 2003 року. Наш досвід у даній сфері включає юридичний супровід комплексних проектів в агропромисловому комплексі, в тому числі залучення зовнішнього фінансування, формування земельних банків, будівництво тваринницьких і елеваторних комплексів, прибережних зернових терміналів, захист  прав та інтересів агровиробників у взаємовідносинах з органами влади, в тому числі у судовому порядку. Ми багаторазово проводили правовий аудит аграрних активів при їх придбанні клієнтами, надавали консультації з податкового планування і антимонопольних обмежень при злитті і поглинанні.

Юристи Jurimex надають консультації з усіх юридичних питань щодо регулювання переробки сільгосппродукції та подальшої реалізації харчових продуктів, включаючи одержання необхідних дозволів для виробничих комплексів, затвердження технічних умов, дотримання державних стандартів і технічних регламентів, регулювання перевезень і багато іншого.

Клієнтами Jurimex є як аграрні холдинги, так і невеликі сільгоспвиробники, зернотрейдери, переробні підприємства та логістичні компанії. Глибокі знання законодавства та практичні навички вирішення правових проблем АПК дозволяють нам консультувати наших клієнтів щодо дрібних нюансів законодавчого регулювання аграрного бізнесу.

Фахівці Jurimex мають значний досвід роботи на керівних посадах у провідних українських та міжнародних аграрних компаніях. Завдяки цьому ми добре знаємося не тільки на правових, а й на господарських питаннях ведення аграрного бізнесу, і тому можемо пропонувати ефективні рішення, які є повністю адаптованими до діяльності клієнта.

Наші юристи володіють глибокими знаннями в різних галузях, що стосуються агровиробництва, наприклад, фінансування бізнесу та оподаткування, корпоративні відносини, антимонопольні обмеження, трудові відносини та охорона праці. Це дозволяє нам максимально швидко і якісно консультувати клієнта з усього спектру питань, пов'язаних з аграрним бізнесом.

Проводимо всебічний аудит як окремих земельних ділянок, так і земельних банків сільгосппідприємств з точки зору законодавчих вимог і сформованих в Україні умов землекористування. Виявлення всіх можливих ризиків і надання клієнту можливих варіантів їх усунення – наші основні завдання при експертизі в питаннях земельного права.

Новини
20.02.2018
Любомир Питель виступив на конференції "Перевезення і зберігання в агросекторі"
"Габаритно-ваговий контроль на дорогах: сучасний стан та законодавчі перспективи"...
07.12.2017
Любомир Питель виступив на конференції "Фінанси, управління та право в агробізнесі
“Альтернативні моделі кредитування агропідприємств: вексель, форвард, аграрна розписка”...
14.11.2017
Любомир Питель виступив модератором I секції на форумі «Прибутковість та ефективність агрокомпанії»
На форумі виступили експерти агросфери, які поділились своїм досвідом і перевіреними способами для досягнення цілей у бізнесі...
17.06.2016
Юристи "Jurimex" були відзначені рейтингом UKRAINIAN LAW FIRM
Ukrainian Law firms — щорічне дослідження, вперше опубліковане в 2002 році, в якому є повний огляд українського юридичного ринку та рейтинг практикуючих в різних практиках юридичних фірм....
20.03.2014
Юридична компанія Jurimex оголошує про початок роботи гарячої лінії
У зв'язку з окупацією АР Крим юридична компанія Jurimex оголошує про початок роботи гарячої лінії, що створенна з метою консультування підприємців та громадян України ...
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе