pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Сприяння при поверненні до державного бюджету майже 60 млн грн.
На головну
Сприяння при поверненні до державного бюджету майже 60 млн грн.
Сприяння при поверненні до державного бюджету майже 60 млн грн.
Спеціаліст
Ніна Кучерук

Кошти у розмірі 59,8 мільйонів гривень, що у грудні 2015 року були використані під час будівництва нового корпусу дитячої лікарні «Охматдит» не за цільовим призначенням, вдалося повернути до державного бюджету за сприяння команди Jurimex.

У лютому 2016 року на рахунок, де перебували згадані кошти, було накладено арешт, а у серпні того ж року Державна аудиторська служба підтвердила їх нецільове використання у рамках перевірки, ініційованої Службою безпеки України.

Спільними зусиллями юристів Jurimex Марини Слободніченко, Ярослава Толкачова, Ніни Кучерук, Марини Гапонюк та за сприяння Опікунської ради НДСЛ «Охматдит», Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України кошти були повернуті до державного бюджету. Міністерство охорони здоров'я має використати їх на закупівлю ліків для онкохворих.

На посадовців, причетних до нецільового використання коштів, виділених на будівництво "Охматдиту", за матеріалами СБУ відкрито кримінальне провадження.

Попередня Наступна
12.10.2018
Захист інтересів клієнта при необгрунтованому звинувачення в підробці офіційного документа, його використанні і заволодінні чужим майном шахрайським шляхом
12.10.2018
Захист прав клієнта в боротьбі з протиправними діями деяких представників правоохоронних органів
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе