pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Юридичне консультування Світового банку
На головну
Юридичне консультування Світового банку
Юридичне консультування Світового банку
Клієнт
Світовий банк

За результатами тендеру "PPP Kherson Port & Lower Dnieper River", який проводився в кінці 2016 року, юридична компанія "Jurimex" увійшла до складу міжнародного консоціуму та виступила офіційним консультантом Світового банку. Спільно з такими авторитетими компаніями, як HaskoningDHV Nederland B.V., RebelGroup International B.V. та Informall Business Group, Jurimex виступив юридичним радником з питань розвитку Херсонського порту та Нижнього Дніпра в рамках державно-приватного партнерства та концесії.

Кінцевим бенефіціаром консультаційних послуг виступило Міністерство інфраструктури України, яке звернулось за допомогою до Світового банку в розвитку транспортної інфраструктури на Півдні України.

20 квітня 2017 року "Jurimex" в складі консорціуму взяв участь в презентації відразу двох звітів: «Попередня оцінка можливих моделей участі приватного сектору в розвитку Херсонського морського торговельного порту», а також «Попередня оцінка можливих моделей участі приватного сектору в розвитку Нижнього Дніпра».

Команду юристів очолив почесний президент "Jurimex" Данило Гетманцев, який здійснював координацію проекту. До складу команди ввійшли Анна Антоненко, Руслан Мельниченко та Юлія Коваль.

Презентація проходила в київському офісі Світового банку. На заході були представники з головного офісу Світового банку Даніель Пулідо та Мішель Аудіге (Вашингтон), заступник Міністра інфраструктури Надія Казначеєва, представники проектного офісу ДПП – Юрій Гусєв, Артем Хорошун, Тарас Бойчук, голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко, а також інші представники міжнародних фінансових організацій, державних органів, місцевого самоврядування та великого бізнесу.

Попередня Наступна
19.09.2018
Судовий спір про стягнення грошових коштів за договором позики
08.10.2018
Захист інтересів в справі про порушення процедури закупівлі
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе