pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Захист інтересів в справі про порушення процедури закупівлі
На головну
Захист інтересів в справі про порушення процедури закупівлі
Захист інтересів в справі про порушення процедури закупівлі
Клієнт
НДСЛ «ОХМАТДИТ»

На думку скаржника ТОВ «ГЕМОФАРМ», НДСЛ «ОХМАТДИТ» унеможливив його участь у процедурі закупівель, у зв’язку з чим просив АМКУ зобов'язати  НДСЛ «ОХМАТДИТ» привести тендерну документацію у відповідність до вимог законодавства шляхом внесення змін. У зв’язку зі складністю цієї справи було прийнято рішення про залучення з боку НДСЛ «ОХМАТДИТ» провідних лікарів.

Адвокат, юрист практики міжнародної торгівлі та інвестування компанії "Jurimex" Наталя Гнєзделова  успішно захистила інтереси НДСЛ«ОХМАТДИТ» в АМКУ у спорі про оскарження тендерної документації на закупівлю необхідних медичних препаратів. Наталя довела відповідність тендерної документації НДСЛ «ОХМАТДИТ» вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі", а лікарі обґрунтували медико-технічні вимоги до предмета закупівлі з професійної точки зору.

За результатами розгляду скарги про порушення НДСЛ «ОХМАТДИТ» процедури закупівлі колегія АМКУ визнала дії  НДСЛ «ОХМАТДИТ» правомірними та відмовила скаржнику в задоволенні вимог у повному обсязі.

Компанія "Jurimex", сповідуючи принципи соціальної відповідальності бізнесу, надає юридичні послуги лікарні НДСЛ «ОХМАТДИТ» на безоплатній основі.

Попередня Наступна
04.10.2018
Юридичне консультування Світового банку
08.10.2018
Супровід угоди купівлі-продажу телеканалу
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе