pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Успішний кейс від практики міжнародного оподаткування та транскордонних транзакцій
Повернутися в медіацентрНа головну
Успішний кейс від практики міжнародного оподаткування та транскордонних транзакцій
Успішний кейс від практики міжнародного оподаткування та транскордонних транзакцій

Вітаємо колег з успішним закінченням чергового проекту з міжнародного оподаткування!


З 1 січня 2020 р. почав застосовуватися Протокол про внесення змін до Конвенції про уникнення подвійного оподаткування між Україною та Кіпром, зокрема змін щодо оподаткування дивідендів, процентів та прибутку від продажу акцій. 


Оскільки Протокол набрав чинності з 28 листопада 2019 р. та почав застосуватися вже з 1 січня 2020 р., низка транзакцій з продажу кіпрськими компаніями корпоративних прав українських компаній, що володіють нерухомістю в Україні, не були завершені до початку застосування нових правил оподаткування таких транзакцій. 
Керівництво української групи компаній з управління нерухомістю звернулось до юридичної компанії Jurimex із запитом надати юридичний висновок щодо юрисдикції (Україна чи Кіпр) оподаткування прибутку від продажу кіпрською компанією корпоративних прав в українських компаніях, що володіють нерухомістю в Україні, згідно із ст. 13 Конвенції, що була викладена в новій редакції у  ст. 3 Протоколу. 

Відділ міжнародного оподаткування та транскордонних транзакцій юридичної компанії Jurimex успішно супроводив цей запит та оперативно надав юридичний висновок з вищезазначених питань оподаткування. 

В  результаті чого,  клієнт, один з ключових гравців на українському ринку нерухомості,  зміг надати переконливі аргументи на підтримку юридичної позиції, що прибутки від такого запланованого продажу кіпрською компанією акцій (корпоративних прав) повинні оподатковуватися на Кіпрі, особливо зважаючи на існуючі невизначеності в новій редакції ст. 13 Конвенції та відсутність будь-якої практики її застосування як бізнес спільнотою так і податковими органами.

 

 

Попередня Наступна
20.12.2019
Jurimex захистила інтереси телевізійного каналу в спорі про спростування недостовірної інформації.
29.01.2020
Команда практики судових спорів та арбітражу Jurimex захистила інтереси НДСЛ «ОХМАТДИТ» МОЗ України в трудовому спорі.
Дивитися всі публікації
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе