pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Всі індустріїНа головну
Авіація
Про індустрію

Компанія Jurimex з 2009 року цілеспрямовано розвиває свою авіаційну індустрію. На сьогодні команда наших юристів займає провідне місце на ринку юридичних послуг в авіаційній галузі. Літакобудування та авіаційна транспортна система України перебуває на етапі свого відновлення та має значний потенціал на міжнародній економічній арені, хоча існують, безумовно, ряд проблем та труднощів.

 

Багато іноземних та національних інвесторів вже залучили або зацікавлені у вливанні інвестицій в авіаринок України. Враховуючи індустріальну спеціалізацію компанії Jurimex, наші юристи мають глибинні знання авіаційної галузі та добре розуміють внутрішні бізнес-процеси клієнтів. Тривалий досвід та відповідні знання дозволяють нам супроводжувати клієнтів на всіх етапах реалізації проектів незалежно від їх рівня складності та тривалості реалізації. Ми комплексно розуміємо не тільки існуючі проблеми, але і потреби наших клієнтів.

 

Команда юристів Jurimex надає наступні юридичні послуги в авіаційні індустрії: розробка інвестиційних проектів в сфері літакобудування з метою отримання від Кабінету Міністрів України державних гарантій; супровід інвестування у проекти щодо модернізації авіаційних виробничих підприємств України, авіакомпаній та аеропортів; структурування проектів щодо реалізації державно-приватного партнерства, концесії у сфері авіаційної галузі; супровід проектів по модернізації застарілих повітряних суден, продовження строку льотної придатності повітряних суден; проведення юридичного аудиту, а також комплексне юридичне обслуговування національних виробничих авіаційних підприємств, авіакомпаній та аеропортів; супровід регуляторних та дозвільних процедур у сфері авіаційної галузі; супровід угод щодо придбання, продажу та модернізації повітряних суден, всіх видів лізингу повітряних суден (оперативний, фінансовий);супровід пасажирських та вантажних авіаційних перевезень; розробка проектів законів, а також підзаконних нормативних актів у сфері авіаційної галузі.

 

Серед  проектів Jurimex:

Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе