pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Захист інтересів Чугуївської міської ради в суді
На головну
Захист інтересів Чугуївської міської ради в суді
Захист інтересів Чугуївської міської ради в суді
Клієнт
Чугуївська міська рада
Спеціаліст
Ніна Кучерук

З 2015 року юридична компанія "Jurimex" супроводжує реалізацію програми гуманітарної підтримки та енергоефективності в Україні. У рамках вказаної програми органам місцевого самоврядування надаються гранти з метою відновлення та реконструкції муніципальних будівель у постраждалих та проблемних областях сходу та півдня України.

У 2016 році міжнародною фінансовою організацією був наданий грант на підтримку інвестиційного проекту «Енергозбереження у закладах освіти міста Чугуїв». Для реалізації зазначеного проекту Відділом освіти Чугуївської міської ради був залучений виконавець робіт – ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест».

Незважаючи на соціальну значущість інвестиційного проекту, а також необхідність закінчення на об’єктах закладів освіти робіт до початку учбового року, ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» не здійснило обумовлені контрактною угодою роботи, поставивши під загрозу реалізацію інвестиційного проекту, у зв’язку з чим Відділ освіти Чугуївської міської ради був вимушений звернутися до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення сум передоплати, які мають бути направлені на подальшу реалізацію інвестиційного проекту.

Правовий супровід зазначеної справи було забезпечено на умовах Pro Bono юристами компанії "Jurimex", які успішно представили в суді інтереси Чугуївської міської ради в особі Відділу освіти, в результаті чого Господарським судом міста Києва було прийнято рішення про стягнення сум передоплати з ТОВ «Укрспецмонтаж Інвест» на користь Відділу освіти Чугуївської міської ради у повному обсязі. Таким чином, Чугуївська міська рада відновила можливість належного фінансування інвестиційного проекту для його реалізації та досягнення цілей – покращення енергоефективності будівель закладів освіти та створення безпечних умов для дітей, які відвідують ці заклади освіти міста Чугуєва.

Попередня Наступна
12.10.2018
Захист інтересів компанії в справі про порушення авторських прав
12.10.2018
Представництво інтересів клієнта у справі про стягнення заборгованості за договором підряду
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе