pr@jurimex.ua+38(044)500-79-72
Отримати консультацію
Адміністративне регулювання питання правомірності розміщення вивісок
На головну
Адміністративне регулювання питання правомірності розміщення вивісок
Адміністративне регулювання питання правомірності розміщення вивісок
Спеціаліст
Ніна Кучерук

Юристи компанії Jurimex представляли інтереси компанії з великою мережею роздрібної торгівлі в адміністративних судах всіх інстанцій з питань неправомірного ідентифікування інформаційних матеріалів - вивісок як зовнішньої реклами.

Юристами Jurimex створена судова практика, згідно з якою встановлено, що лише органи державної влади, на яких законом покладаються функції контролю за дотриманням вимог законодавства про рекламу має повноваження видавати обов'язкові до виконання приписи про усунення порушень законодавства про рекламу, а відділи, управління та інші робочі органи, які створюють сільські або міські ради мають право лише передавати органам державної влади матеріали про такі порушення.

Юристами Jurimex напрацьована судова практика, згідно з якою встановлено, що відділи, управління реклами при сільських, міських радах не мають права виносити приписи про демонтаж реклами, так як дані повноваження є лише у органів державної влади, на яких законом покладаються функції контролю за дотриманням вимог законодавства про рекламу. Також є вивіскою, а не зовнішньою рекламою, інформація про зареєстрування знаку для товарів і послуг, яка розміщена на приміщенні, що знаходиться в користуванні компанії.

Попередня Наступна
10.11.2013
Супровід перевірок щодо дотримання вимог законодавства щодо якості лікарських засобів
17.12.2013
Супровід перевірок щодо дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності із здійснення оптової торгівлі лікарськими засобами
Юристи аналізують події в Україні та за кордоном
Підписуйтесь, щоб не пропустити важливе