pr@jurimex.ua+38(044)500-79-71
Отримати консультацію
Всі індустріїНа головну
Нерухомість і будівництво
Про індустрію
Юристи
Новини

Jurimex надає своїм клієнтам послуги висококваліфікованих юристів у сфері нерухомості та будівництва, що мають успішний досвід реалізації складних проектів у цій сфері. Багато українських та міжнародних будівельних та інвестиційних компаній залучали наших юристів для вирішення складних правових питань, пов'язаних з будівництвом житлових комплексів, котеджних містечок, торгових та офісних центрів, підготовкою інвестиційних угод, розробкою механізмів фінансування будівництва та їх реалізацією.

Ми надаємо послуги з усіх юридичних питань купівлі-продажу, оренди, управління земельними ділянками, житловою і комерційною нерухомістю. Також ми здійснюємо передпродажну підготовку об'єктів нерухомості та майнових комплексів підприємств, що включає в себе як правовий Due Diligence, так і неформальну перевірку стану майна, яке готується до продажу.

Юристи Jurimex супроводжували угоди з приватизації різних об'єктів нерухомості і майнових комплексів вартістю в десятки мільйонів доларів США. Ми супроводжуємо угоди у постприватизаційний період, пов'язаний з виконанням клієнтами приватизаційних зобов'язань. Професійні команди податкових і корпоративних юристів Jurimex допомагають розробляти ефективні моделі структурування угод з нерухомістю з урахуванням вимог українського законодавства та міжнародних норм.

Протягом більше 14 років Jurimex є головним юридичним радником ряду найбільших українських сільськогосподарських та будівельних організацій. Накопичений досвід і знання дозволяють швидко й ефективно вирішувати юридичні завдання, пов'язані з отриманням і оформленням прав на земельні ділянки, зміною їх цільового призначення, а також розробкою та супроводом різних угод із землею та нерухомістю.

Ми можемо запропонувати клієнтам одну з кращих команд податкових юристів, які мають великий досвід супроводу різних операцій з нерухомістю, земельними ділянками, цінними паперами. Наші професіонали залучаються провідними компаніями для податкового планування операцій з нерухомістю та земельними ділянками, консультують будівельні і девелоперські компанії з загальних питань оподаткування, беруть участь у розробці механізмів інвестування будівництва.

Представляємо інтереси наших клієнтів у всіх судових інстанціях, включаючи касаційні суди і Верховний Суд України, у справах про визнання недійсними договорів купівлі-продажу та оренди, розірвання договорів, визнання права власності. Також у нас є успішний досвід супроводу судових суперечок з банками, іншими фінансовими компаніями, пов'язаними з виконанням, розірванням і визнанням недійсними кредитних договорів та договорів іпотеки.

Юристи
Данило Гетманцев
Почесний президент, керівник практики банківського та фінансового права
Ніна Кучерук
Керівник практики судових спорів та арбітражу,
Віта Форсюк
Керівник практики податкового права
Новини
Залишились запитання?
Напишіть нам на pr@jurimex.ua
або зателефонуйте за номером +38(044)500-79-71
Отримати консультацію