pr@jurimex.ua+38(044)500-79-71
Отримати консультацію
На головну
Про компанію
Про компанію
Ю ридична компанія "Jurimex" була заснована в 2003 році і сьогодні об'єднує понад 100 висококваліфікованих професіоналів з великим практичним досвідом і блискучими знаннями українського і міжнародного права. Успішний досвід юридичного супроводу проектів будь-якого масштабу і рівня складності  "Jurimex" надає юридичну підтримку в різних сферах бізнесу середнім і великим українським підприємствам, а також іноземним та міжнародним компаніям, які мають ділові інтереси в Україні. Партнери "Jurimex" є визнаними лідерами на українському ринку юридичних послуг і рекомендовані авторитетними міжнародними і національними рейтингами.
Історія
Місія
Факти
Партнерство
Нагороди
Pro Bono

 

2017

Вихід книги «Адміністрування податкових платежів. Проблеми теорії та практики»

2016
Компанія визнана «БІЗНЕСОМ, ЩО ЗМІНЮЄ КРАЇНУ». Вихід книг «Непряме оподаткування. Правова сутність та адміністрування» та «Оподаткування доходів фізичних осіб. Правове регулювання»
2015
Вихід книги «Теорія, принципи та історія податку. Правовий аспект»
2014
Вихід книги «Пряме реальне оподаткування. Правова сутність та адміністрування»
2013
Вихід книги «Непряме оподаткування. Правова сутність та адміністрування " Відкриття практики кримінального права і процесу, фармацевтичного і медичного права
2012

Відкриття практики міжнародного права та інвестування 

2010

Почесний президент компанії Данило Гетманцев увійшов в ТОП 100 найкращих юристів України

2008

Вперше увійшла в ТОП-20 провідних юридичних компаній України

2003

Рік заснування

Мiсiя та цiнностi компанiї
Ми концентруємо свою увагу на правових аспектах діяльності наших клієнтів, щоб вони могли зосередитися на досягненні успіху свого бізнесу.
Команда юристів "Jurimex" підходить до кожної справи з особливою відповідальністю, адже інтереси наших клієнтів - це в першу чергу наші інтереси. Наше бачення відображає базові цінності компанії "Jurimex", які складають основу нашої роботи і формують відносини всередині команди, як і наша співпраця з клієнтами та партнерами:
I
Свобода

Дозволяє нам не мислити шаблонами, відкинути стереотипи створювати нове, впроваджувати інновації. Завдяки свободі ми визначаємо вектор руху на шляху до досягнення мети

II
Вiдповiдальнiсть

Ми беремо повну відповідальність за кожну нашу дію. Ми розуміємо, що реалізація запропонованих нами рішень матиме наслідки, тому ми надаємо виключно ті варіанти вирішення питань, які позитивно позначаються на бізнесі наших клієнтів.

III
Вдосконалення

Запорука успіху і досягнення нових висот команди «Jurimex» - постійне навчання. Ми рухаємося вперед, не зупиняючись на досягнутому, і для цього продовжуємо вчитися, вдосконалювати свої навички не тільки в області права та успішно застосовувати ці знання на практиці.

IV
Командна рoбота

Для досягнення ваших бізнес-цілей ми працюємо як команда. Найкращі результати досягаються завдяки синергії

Своєю роботою ми прагнемо зробити Україну кращою, використовуючи для цього те, чим ми володіємо досконало, - БУКВУ ЗАКОНУ! І тільки так ми захищаємо громадян від недосконалості урядової структури, а також допомагаємо державі відповідати вимогам суспільства!
Так ми бачимо нашу участь в утвердженні принципу верховенства права та ідеалів правової держави, розширюючи географію нашої діяльності за межами України!
 
Факти про нас
15
Років успішної практики
100
Юристів в команді
4
Регіональних представництва
30
Адвокатів
Партнерство
Andersen Tax

Andersen Tax & Legal - міжнародна юридична фірма, основною спеціалізацією якої є податкове право.

www.andersentaxlegal.es/en/
Нагороди та досягнення
Всі
2008
2010
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
1
/
35

Вперше опубліковане у 1983 році видання  Best Lawyers International  є найстаршим рейтинговим виданням у сфері юриспруденції в США і Європі, яке заслужило повагу серед засобів масової інформації та громадськості як найбільш надійне і об'єктивне джерело інформації про кращих фахівців світу в різних галузях права. Юристи включаються до рейтингу тільки після ретельного аналізу. З 2009 року анкетування також оцінює юристів з України. У дослідженні беруть участь фахівці у галузі права з 70 країн світу.

За результатами дослідження ринку юридичних послуг ЮК Jurimex отримала рекомендації одного з провідних міжнародних юридичних рейтингів International Financial Law Review 1000 у сфері банківського права та злиття поглинання.

Видання IFLR 1000 є одним з найбільш шанованих у світі рейтингів юридичних фірм. Дослідження проводиться протягом вже більше двадцяти років у 7 регіонах світу.

28 травня 2013 року в київському готелі Hyatt Regency відбулась VII Щорічна церемонія нагородження кращих юристів та юридичних компаній України – «Юридична премія 2013 року» (одне з найавторитетніших досліджень юридичного ринку України з 2007 року), на якій ЮК Jurimex визнана кращою юридичною фірмою року в сфері оподаткування.

ЮК Jurimex визнана найкращою юридичною фірмою 2013 року в області банківського та фінансового права серед українських фірм, що надають повний спектр юридичних послуг, згідно з результатами міжнародного дослідження Acquisition International Legal Awards 2013.

Acquisition International обирає провідні юридичні фірми в усіх галузях права, нагороджуючи фірми і окремих представників юридичного ринку за найвищий рівень надання послуг.

За результатами дослідження ринку юридичних послуг ЮК Jurimex отримала рекомендації міжнародного рейтингового видання The Legal 500 : EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) за 2013 рік.

Юридична компанія Jurimex була рекомендована в наступних 3 напрямках юридичної практики: податкова, вирішення спорів, інтелектуальна власність. У практиці вирішення спорів та інтелектуальної власності був відзначений Юрій Крайняк, у податковій практиці – Данило Гетманцев, Катерина Муравйова і Віта Форсюк.

The Legal 500: EMEA є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки, включаючи Україну. Завданням авторів даного довідника є аналіз юридичного ринку, створення рейтингу практик юридичних фірм для відображення ситуації на ринку.

29 травня в київському готелі Hyatt Regency пройшла VI Щорічна церемонія нагородження кращих юристів України - «Юридична премія 2012 року». Ініціатором проекту виступила газета «Юридична практика». Серед оголошених номінацій були кращі юристи та юридичні фірми в сфері корпоративного права, податків, інтелектуальної власності , банківського сектора, M & A, судової практики, кращі юридичні відділи українських компаній. А також нові номінації: кращий адвокат у кримінальних справах, юридичні фірми року в сфері арбітражу та по роботі з проблемними активами , юридична фірма - прорив року.

Данило Гетманцев почесний президент ЮК Jurimex був визнаний кращим юристом у сфері оподаткування. Керуючий партнер Юрій Крайняк підтвердив статус одного з кращих юристів- практиків у сфері інтелектуального права в Україні . Компанія  Jurimex  увійшла до трійки лідерів у сфері інтелектуальної власності та оподаткування.

За результатами щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України», яке проводить газета «Юридична практика» спільно з ВД «Коммерсант-Україна»,  компанія Jurimex зайняла 16-е місце в рейтингу кращих юридичних компаній України.

Юридична компанія Jurimex підтвердила свої позиції однієї з провідних юридичних фірм на національному ринку, отримавши визнання у Всеукраїнському рейтингу вподобань українського бізнесу в споживанні юридичних послуг – ГVардия Юридичних компаній 2010.

Зокрема, компанія увійшла до 20-ки стабільних юридичних фірм країни завдяки постійному зростанню фінансових показників, розширенню послуг та складу клієнтів, а також професіоналізму команди Jurimex. У галузевих рейтингах була особливо відзначена практика компанії Jurimex в агропромисловому секторі, роботу якої курирують почесний президент Данило Гетманцев та старший юрист Олександр Шишканов.

Спецпроект «ГVардия юридичних компаній» Всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія» дебютував в 2010 році з ініціативи видавничого дому «Галицькі контракти» . Дослідження грунтувалося на вивченні показників середньорічного темпу зростання чистого доходу юридичних фірм за період з 2007 по 2009 роки . Джерелами інформації послужили анкети , надані самими учасниками ринку та зведені статистичні дані від аналітичних компаній, партнерів проекту.

За результатами Всеукраїнської професійної дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами «Вибір клієнта» почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев увійшов до числа 100 найкращих юристів України і визнаний одним їх провідних юристів України в сфері банківського та фінансового права, цінних паперів та фондового ринку 2010.

Юридична компанія Jurimex вперше взяла участь у щорічному проекті газети «Юридична практика» – дослідженні «50 провідних юридичних фірм України».

Jurimex зайняла 31 місце у ТОП-50 провідних українських юридичних фірм, стала 47-ою в рейтингу фінансової ефективності, 38-ою за прибутком і 25-ою за кількістю працюючих у штаті юристів.

Сумарна позиція компанії в рейтингу провідних юридичних фірм країни – 41.

 

WTR 1000 рекомендує керуючого партнера ЮК Jurimex Юрія Крайняка як фахівця, який знається на тонкощах законодавства товарних знаків і відмінно знає ринки, в яких працюють його клієнти.

Рейтингове видання World Trademark Review 1000 визначає провідних юристів, що надають юридичні послуги з питань торговельних марок по всьому світу. Рейтинг складається за результатами якісного дослідження, що охоплює країни Азії , Європи та Америки. WTR 1000 – єдиний у світі довідник, у якому зосереджена інформація виключно про практику в сфері торговельних марок та практикуючих фахівців у цій сфері.

Міжнародний рейтинг Client Choice Awards 2014 оголосив список переможців в юридичній галузі, до якого увійшли 3 представники компанії Jurimex.

Почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев визнаний одним з кращих спеціалістів в Україні у податковому праві, керуючий партнер ЮК Jurimex Юрій Крайняк рекомендований як кращий фахівець у медіа праві, а партнер Марина Слободніченко – у трудовому праві.

Рейтинг Client Choice Awards проводиться з 2005 року і визначає кращих юристів і кращі юридичні фірми в усьому світі. Основними критеріями дослідження є якість юридичних консультацій, швидкість реагування на запити клієнтів, співвідношення ціни і якості.

Міжнародне видання The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2014, рекомендує юридичну компанію Jurimex в практиці «Вирішення спорів» та «Інтелектуальна власність».

Видання оцінило високий професіоналізм юристів зазначивши, що вони підходять до вирішення завдань креативно і конструктивно, надаючи послуги на високому рівні.

Експерти рейтингу високо відзначили досягнення команди юристів судової практики і рекомендують : Данила Гетманцева, Юрія Крайняка і Богдана Шаповала.

Видання окремо виділив досягнення Юрія Крайняка в практиці інтелектуальної власності, зазначивши що він має глибокі знання і великий досвід у цій сфері.

Основними критеріями при оцінці юридичної компанії були кількість і якість проведених справ, кваліфікація фахівців, відгуки клієнтів про роботу компанії.

The Legal 500 : EMEA є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки, включаючи Україну. Завданням дослідників даного довідника є аналіз юридичного ринку , створення рейтингу практик юридичних фірм для відображення ситуації на ринку.

23 травня 2014 року відбулася восьма щорічна церемонія вручення «Юридичної премії року», в ході якої авторитетні представники юридичного ринку визначають кращі юридичні компанії України в тому чи іншому профілі їх діяльності. Юридична компанія Jurimex цього року була визнана кращою компанією, яка практикує в сфері медіа та телекомунікацій.

Також цього року ЮК Jurimex була відзначена серед кращих юридичних компаній в агросфері.

ЮК Jurimex надає юридичні послуги з 2003 року в 13 різних практиках, серед яких оподаткування (краща юридична компанія 2013 року), корпоративне право, судова практика, трудове право, земельне право та нерухомість, медичне право, кримінальне право, інтелектуальна власність та інші. По ряду українських та міжнародних рейтингів Jurimex вже багато років входить до топ-15 кращих юридичних компаній України. Штат компанії, що включає центральний офіс та 6 регіональних офісів, налічує більше 60 високопрофесійних юристів. У сфері телекомунікацій та медіа Jurimex практикує з 2005 року.

Юридична компанія Jurimex підтвердила статус однієї з кращих компаній в Україні у сфері IT-комунікацій, медіа та розваг, а керуючий партнер Юрій Крайняк зайняв провідне місце в  рейтингу в галузях IT-комунікацій, медіа та розваг та інтелектуальної власності.

Також у сфері IT-комунікацій, медіа себе зарекомендувала старший юрист ЮК Jurimex Оксана Єфімчук.

Почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев відзначений  як однин з кращих юристів в Україні у податковому праві.

Партнер компанії Олександр Шишканов відзначений як один з кращих юристів у сфері земельного права.Партнер Богдан Шаповал рекомендований в декількох практиках, таких як: банківське та фінансове право та реструктуризація і банкрутство.

Ukrainian Law firms 2014 – щорічне дослідження, вперше опубліковане в 2002 році, в якому є повний огляд українського юридичного ринку та рейтинг юридичних фірм, що практикують у різних практиках.

ЮК Jurimex впродовж декількох років входить в «БРОНЗОВУ ЛІГУ» юридичних компаній України на думку авторитетного міжнародного довідника World Trademark Review 1000

Юридична компанія Jurimex зайняла одну з лідируючих позицій у сфері медіа права. World Trademark Review 1000 відзначив індивідуальний підхід і здатність фахівців забезпечити оптимальні рішення будь-яких питань. Також WTR 1000 рекомендує керуючого партнера ЮК Jurimex Юрія Крайняка як досвідченого і висококласного фахівця.

Рейтингове видання World Trademark Review 1000 визначає провідних професіоналів, що надають юридичні послуги з питань торговельних марок по всьому світу. Рейтинг складається за результатами якісного дослідження, що охоплює країни Азії, Європи та Америки. WTR 1000 – єдиний у світі довідник, в якому зосереджена інформація виключно про практику в сфері торговельних марок і про практикуючих фахівців у цій сфері.

За результатами рейтингу IFLR1000 2015, юридична компанія ЮК Jurimex вкотре рекомендована як одна з кращих фірм в Україні у сфері фінансового і корпоративного права. У листопаді 2014 року були опубліковані результати дослідження довідника International Finance Law Review (IFLR 1000) 2015 – всесвітнього рейтингу провідних юридичних фірм у сфері фінансового і корпоративного права.

Міжнародне рейтингове видання IFLR1000 спеціалізується на дослідженнях діяльності провідних юридичних фірм в галузі фінансового консультування.Видання IFLR 1000 є одним з найбільш шанованих у світі рейтингів юридичних фірм, яке проводить дослідження з 1990 року і охоплює понад 120 різних юрисдикцій.

Почесний президент ЮК Jurimex, д.ю.н. Данило Гетманцев визнаний кращим юристом в Україні у сфері корпоративного оподаткування, а партнер ЮК Jurimex Олександр Шишканов визнаний кращим юристом в Україні у сфері нерухомості за версією Client Choice Awards 2015.

Міжнародний рейтинг також рекомендує Юрія Крайняка, керуючого партнера ЮК Jurimex як одного з кращих фахівців у медіа праві і Марину Слободніченко, партнера ЮК Jurimex, у трудовому праві.

Рейтинг ILO Client Choice Awards проводиться з 2005 року і визначає кращих юристів і кращі юридичні фірми зі всього світу. Основними критеріями дослідження є якість юридичних консультацій, швидкість реагування на запити клієнтів, співвідношення ціни і якості.

На думку міжнародного рейтингу Legal Awards 2015, юридична компанія Jurimex визнана переможцем у категорії Corporate Tax Law Firm of the Year Ukraine. Також рейтингом був відзначений почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев за досягнення у сфері оподаткування.

Дослідження щорічно проводить журнал Lawyer Monthly, який аналізує досягнення юристів та юридичних фірм у сфері надання юридичних послуг протягом останніх дванадцяти місяців.

Авторитетний міжнародний рейтинг The World’s Leading Trademark Professionals, WTR 1000 вже четвертий рік поспіль рекомендує Jurimex як одну з найкращих юридичних фірм, що практикують у сфері торговельних марок. Керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк був відзначений у індивідуальному рейтингу WTR1000. Юрій Крайняк очолює відділ IP і медіа права. Він професійно забезпечує підтримку та розвиток стратегій і має значний досвід представництва інтересів клієнтів з питань телекомунікацій і інтернету.

World Trademark Review 1000 – це не тільки авторитетний рейтинговий довідник, який сфокусований виключно на практиці в області торговельних марок, але також унікальний посібник, який визначає найкращих фахівців у сфері захисту прав на торговельні марки у всьому світі. З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Міжнародний рейтинг World Trademark Review 1000 не один рік поспіль рекомендує Jurimex як одну з найкращих юридичних фірм, що практикують у сфері торговельних марок. Керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк відзначений в індивідуальному рейтингу WTR1000‬ як юрист з надзвичайно великим досвідом у сфері реєстрації, ліцензування та захисту прав інтелектуальної власності.

World Trademark Review 1000 – єдиний у світі довідник, який визначає найкращих фахівців у сфері захисту прав на торговельні марки у всьому світі.

Компанія була відмічена у 7 номінаціях. Серед яких:

2 місце – податкове право, авторське право та захист інтелектуальної власності;4 місце – медичне право/фармацевтика, транспортне право;5 місце – IT/медіа право;8 місце – митне право, міжнародне право/ЗЕД.

За результатами дослідження ринку юридичних послуг  Jurimex отримала рекомендації міжнародного рейтингового видання The Legal 500: EMEA 2015. В цьому році Jurimex, як і в минулі роки, зайняла високі позиції в ключових практиках, а її провідні фахівці отримали окреме визнання рейтингу.

Рейтинг рекомендує юридичну компанію Jurimex у сфері податкового права, інтелектуальної власності та в практиці вирішення спорів. The Legal 500: EMEA особливо відзначив почесного президента  Jurimex Данила Гетманцева та керуючого партнера Юрія Крайняка, як спеціалістів здатних вирішити питання будь-якої складності.Протягом 25 років The Legal 500 є одним з провідних та авторитетних міжнародних досліджень, яке аналізує професійні можливості юридичних фірм в різних країнах світу.

 

Юридична компанія Jurimex вчергове отримала позитивні рекомендації від провідного міжнародного юридичного довідника The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2016.

Видання Legal 500 EMEA відзначило стабільні позиції компанії у ключових напрямках практики – податкове, банківське, фінансове право, судові спори та інтелектуальна власність.

Провідними експертами ринку визначені юристи ЮК Jurimex: почесний президент Данило Гетманцев - у банківському, фінансовому праві та судових спорах, керуючий партнер Юрій Крайняк - у напрямку судових спорів та інтелектуальної власності. Також відзначена керівник практики інтелектуальної власності Оксана Єфімчук. Керівник практики податкового права Віта Форсюк також серед кращих фахівців у сфері оподаткування.

The Legal 500 : EMEA є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки та проаналізований світовий юридичний ринок.

За результатами щорічного міжнародного рейтингу International Tax Review (World Tax 2017) Jurimex входить у «Бронзову лігу» компаній у сфері оподаткування. Зазначимо, що цей рейтинг щорічно рекомендує компанію Jurimex та її провідних юристів – Данила Гетманцева​ та Віту Форсюк

World Tax 2017 – це довідник International Tax Review, який відзначає фірми, що є провідними у сфері податкового консультування в усьому світі.

Jurimex другий рік поспіль входить до переліку кращих компаній в Україні у сфері IT-комунікацій, медіа та розваг, а керуючий партнер Юрій Крайняк рекомендований рейтингом як провідний спеціаліст в цих галузях та в галузі інтелектуальної власності.

Почесний президент  Jurimex Данило Гетманцев підтвердив свій статус одного з кращих юристів в Україні в податковому праві. Також у податковому праві себе зарекомендувала Віта Форсюк - керівник податкової практики  Jurimex.

Партнер компанії Jurimex Олександр Шишканов відзначений як один з кращих юристів у сфері агробізнесу та земельного права.

У практиці судових спорів відзначені партнер ЮК Jurimex Марина Слободніченко та адвокат, керівник судової практики компанії Ніна Кучерук

Ukrainian Law firms - щорічне дослідження, вперше опубліковане в 2002 році, в якому є повний огляд українського юридичного ринку та рейтинг юридичних фірм практикуючих в різних практиках.

Данило Гетманцев підтвердив свій статус одного з кращих юристів в Україні у галузі податкового права, також він був відзначенний в агросекторі, земельному праві, банковському, фінансовому та корпоративному праві/M&A.

Також була позитивно оцінена робота юристів Jurimex з різних практик. Зокрема, Юрій Крайняк та Оксана Єфімчук — у праві інтелектуальної власності, IT/телекомунікації та медіа, Віта Форсюк — у податковому праві, Марина Слободніченко та Ніна Кучерук — у судових спорах. Анна Антоненко - банковському, фінансовому праві/реструктуризації. Святослав Кібець — у банкрутстві, Тетяна Причепа — у міжнародній торгівлі, корпоративному праві/M&A, Ярослав Толкачов — у галузі кримінального права, Любомир Питель — у агробізнесі. Компанія Jurimex була відзначена у галузях фарацевтики, медицини і охорони здоров'я за значний вклад у розробку нормативно-правових документів у даних сферах.

Ukrainian Law firms — щорічне дослідження, вперше опубліковане в 2002 році, в якому є повний огляд українського юридичного ринку та рейтинг практикуючих в різних практиках юридичних фірм.

 

Міжнародне видання «The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2017»  котрий рік поспіль  відзначає компанію Jurimex, зокрема такі юридичні практики:

«Інтелектуальна власність»

«Нерухомість та будівництво»

«Податкова практика».

Експерти рейтингу віддали свої голоси шістьом юристам ЮК Jurimex, відзначивши їх, як одних з найкращих у таких практиках:

«Інтелектуальна власність» – Юрій Крайняк, Оксана Єфімчук;

 «Нерухомість та будівництво» – Марина Слободніченко, Любомир Питель;

 «Податки» – Данило Гетманцев, Віта Форсюк.

Основними критеріями при оцінці юридичної компанії були кількість і якість проведених справ, кваліфікація фахівців, відгуки клієнтів про роботу компанії.

«The Legal 500: EMEA» є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки.

Метою експертів видання є дослідження юридичного ринку та відображення ситуації та найкращих фірм та юристів  у довіднику.

Дослідження продовжує розвиватись, щороку охоплюючи нові галузі, практики та додаткові країни. У виданні 2017 року включено країни, які досліджувались вперше, такі як Афганістан і Ефіопія.  В цілому у 2017 році було досліджено 82 країни.

Одне з найавторитетніших міжнародних рейтингових агентств "Best Lawyers" опублікувало top-list кращих юристів за результатами дослідження "The Best Lawyers in Ukraine 2018", за підсумками якого керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк визнаний "Юристом року" відразу в трьох сферах права:

- право інтелектуальної власності;

- медіа-право;

- судова практика.

The Best Lawyers є найавторитетнішим дослідженням ринку юридичних послуг, заснованим на опитуванні фахівців з юриспруденції та журналістів. За більш ніж тридцять років цей рейтинг заслужив авторитет як найоб'єктивніше джерело рекомендацій щодо вибору юридичного радника у 75 країнах світу.

Почесний президент юридичної компанії "Jurimex", доктор юридичних наук, адвокат Данило Гетманцев отримав почесну грамоту Верховного Суду України.Цієї нагороди були удостоєні лише сім українських юристів, які беруть безпосередню активну участь у розвитку та реформуванні судової системи України.

Jurimex вкотре закріпила свою позицію у міжнародному рейтингу «World Tax 2018», який займається дослідженнями у сфері податкового консультування і відзначає найкращих. Цього року плідна робота професіоналів Jurimex була відмічена у Tier 3.

У цілому World Tax виділив 25 компаній та рекомендує Jurimex як одну з провідних юридичних фірм у сфері оподаткування.

Авторитетний міжнародний рейтинг "The World’s Leading Trademark Professionals, WTR 1000" вже п'ятий рік поспіль рекомендує Jurimex як одну з найкращих юридичних фірм, що практикують у сфері торговельних марок. Крім цього, World Trademark Review відмітив Jurimex, як компанію з глибоким досвідом, правильною взаємодією з клієнтами та глибоким розумінням ділової реальності.

World Trademark Review 1000 – це не тільки авторитетний рейтинговий довідник, який сфокусований виключно на практиці в області торговельних марок, але також унікальний посібник, який визначає найкращих фахівців у сфері захисту прав на торговельні марки у всьому світі.

Деталі дослідження за посиланням: http://www.worldtrademarkreview.com/wtr1000/Rankings/Detail.aspx?g=5d1fafb3-acae-4b50-9013-a00cdd6bceaa

Успіх - це постійний рух, а не точка, яку можна досягти.За версією The Legal 500 юридична компанія "Jurimex" та юристи рекомендовані у 5 галузях практик: 

 Наша команда вдячна за визнання роботи і ми обіцяємо не зупинятися на досягнутому.

Вже третій рік поспіль «Юридична Газета» проводить спеціальне дослідження Ukrainian Women in Law, яке визначає роль жінок у вітчизняному юридичному бізнесі, які своєю професійною, соціальною, громадською діяльністю вплинули на розвиток суспільства, зробили значний внесок у зростання не лише професійної сфери, але й громадського та суспільно-політичного життя країни.

До рейтингу найуспішніших жінок-юристів Ukrainian Women in Law 2018 потрапили  Марина Слободніченко та Віта Форсюк, з чим ми їх і вітаємо!

Дослідження проводилося шляхом анкетування та ґрунтувалося на результатах даних, отриманих в результаті зворотного зв’язку від юридичних компаній.

Експертна оцінка відбувалася за спеціальною методикою, яка охоплювала аналіз трьох критеріїв:

  • професійна успішність;
  • вплив на галузь;
  • особиста популярність та харизма.

Сучасний світ стрімко руйнує стереотипи. Кожен має однакові можливості, щоб займатися улюбленою справою та нарощувати кар’єрний потенціал. Та все ж головним критерієм на ринку праці залишається професіоналізм.

Компанія Jurimex отримала нагороду «HR-бренд 2017». 23 листопада компанію «Jurimex» урочисто нагородили премією «HR-бренд 2017». Вже вдруге «Юридична Газета» проводить дослідження привабливості юридичних Компаній, як роботодавців та включає «Jurimex» в Топ-5 найкращих. 

Цьогорічний аналіз проводився за двома напрямками: анкетування поміж студентів юридичних факультетів та юридичних компаній. Jurimex посіла почесне 4 місце.

Соціальна відповідальність та Pro Bono

С повідуючи принципи соціальної відповідальності бізнесу, компанія «Jurimex» надає юридичні послуг Національній дитячій спеціалізованій лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України на безоплатній основі.

У 2012 році генеральним директором Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України було створено Опікунську раду, до якої увійшов почесний президент «Jurimex» Данило Гетманцев. Опікунська рада залучає благодійну допомогу та здійснює громадський контроль за отриманням та цільовим використанням отриманої благодійної допомоги.

У 2016 році компанію «Jurimex» визнано «БІЗНЕСОМ, ЩО ЗМІНЮЄ КРАЇНУ» в рамках всеукраїнського конкурсу найкращих практик з корпоративної соціальної відповідальності серед компаній в Україні. 

Залишились запитання?
Напишіть нам на pr@jurimex.ua
або зателефонуйте за номером +38(044)500-79-71
Отримати консультацію