Про компанію

Про компанію

Юридична компанія Jurimex була заснована у 2003 році і сьогодні об'єднує більше 100 висококваліфікованих професіоналів з великим практичним досвідом і блискучими знаннями українського та міжнародного права.

Партнери ЮК Jurimex є визнаними лідерами на українському ринку юридичних послуг і рекомендовані авторитетними міжнародними та національними рейтингами. Юристи Jurimex постійно залучаються до законопроектної роботи комітетами Верховної Ради України та державними установами. Компанія надає індивідуальні юридичні послуги найвищої якості. ЮК Jurimex надає юридичну підтримку в різних сферах бізнесу середнім і великим українським підприємствам, а також іноземним та міжнародним компаніям, що мають ділові інтереси в Україні. Jurimex має успішний досвід юридичного супроводу проектів будь-якого масштабу і рівня складності у різних галузях української економіки. 

Багаторічний досвід роботи та висока кваліфікація юристів дозволяє ЮК Jurimex надавати високоякісні юридичні послуги в таких секторах бізнесу як: банківська справа та фінанси, нерухомість та будівництво, нафтогазова промисловість, сільське господарство і харчова промисловість, фармацевтика, інформаційні технології, телекомунікації та медіа, туризм і готельне господарство, азартний бізнес, реклама.

ЮК Jurimex надає повний комплекс юридичних послуг. Ми сфокусовані на всіх основних галузях права, серед яких: податкове право, адміністративне право та ліцензування, банківське право та фінанси, земельне право, право інтелектуальної власності, конкурентне та антимонопольне право, корпоративне право та цінні папери, медіа право, міжнародна торгівля та інвестування, судові спори та арбітраж, трудове, господарське й договірне право. У 2013 році компанія відкрила практику кримінального права та процесу.

 

 Завантажити буклет

 

Все про налоги
Юрист-онлайн