pr@jurimex.ua+38(044)500-79-71
Отримати консультацію
Захист інтересів НДСЛ «ОХМАТДИТ»
На головну
Захист інтересів НДСЛ «ОХМАТДИТ»
Захист інтересів НДСЛ «ОХМАТДИТ»
Клієнт
НДСЛ «ОХМАТДИТ»
Спеціаліст
Любомир Питель
Юрій Крайняк
Данило Гетманцев

Адвокат, юрист практики міжнародної торгівлі та інвестування компанії "Jurimex" Гнєзделова Наталя успішно захистила інтереси НДСЛ«ОХМАТДИТ» в Антимонопольному комітеті України у спорі про оскарження тендерної документації на закупівлю необхідних медичних препаратів.

На думку скаржника ТОВ «ГЕМОФАРМ», НДСЛ «ОХМАТДИТ» унеможливив його участь у процедурі закупівель, у зв’язку з чим просив АМКУ зобов'язати  НДСЛ «ОХМАТДИТ» привести тендерну документацію у відповідність до вимог законодавства шляхом внесення змін.

У зв’язку зі складністю цієї справи було прийнято рішення про залучення з боку НДСЛ «ОХМАТДИТ» провідних лікарів.

Юрист  довела відповідність тендерної документації НДСЛ «ОХМАТДИТ» вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі", а лікарі обґрунтували медико-технічні вимоги до предмета закупівлі з професійної точки зору.

За результатами розгляду скарги про порушення НДСЛ «ОХМАТДИТ» процедури закупівлі колегія АМКУ визнала дії  НДСЛ «ОХМАТДИТ» правомірними та відмовила скаржнику в задоволенні вимог у повному обсязі.

Компанія "Jurimex", сповідуючи принципи соціальної відповідальності бізнесу, надає юридичні послуги лікарні НДСЛ «ОХМАТДИТ» на безоплатній основі.

Попередня Наступна
04.10.2018
Юридичне консультування Світового банку
08.10.2018
Супровід угоди купівлі-продажу телеканалу
Залишились запитання?
Напишіть нам на pr@jurimex.ua
або зателефонуйте за номером +38(044)500-79-71
Отримати консультацію