pr@jurimex.ua+38(044)500-79-71
Отримати консультацію
Юридичне консультування Світового банку
На головну
Юридичне консультування Світового банку
Юридичне консультування Світового банку
Клієнт
Світовий банк
Спеціаліст
Анна Антоненко

За результатами тендеру "PPP Kherson Port & Lower Dnieper River", який проводився в кінці 2016 року, юридична компанія "Jurimex" увійшла до складу міжнародного консоціуму та виступила офіційним консультантом Світового банку. Спільно з такими авторитетими компаніями, як HaskoningDHV Nederland B.V., RebelGroup International B.V. та Informall Business Group, Jurimex виступив юридичним радником з питань розвитку Херсонського порту та Нижнього Дніпра в рамках державно-приватного партнерства та концесії.

Кінцевим бенефіціаром консультаційних послуг виступило Міністерство інфраструктури України, яке звернулось за допомогою до Світового банку в розвитку транспортної інфраструктури на Півдні України.

20 квітня 2017 року "Jurimex" в складі консорціуму взяв участь в презентації відразу двох звітів: «Попередня оцінка можливих моделей участі приватного сектору в розвитку Херсонського морського торговельного порту», а також «Попередня оцінка можливих моделей участі приватного сектору в розвитку Нижнього Дніпра».

Команду юристів очолив почесний президент "Jurimex" Данило Гетманцев, який здійснював координацію проекту. До складу команди ввійшли Анна Антоненко, Руслан Мельниченко та Юлія Коваль.

Презентація проходила в київському офісі Світового банку. На заході були представники з головного офісу Світового банку Даніель Пулідо та Мішель Аудіге (Вашингтон), заступник Міністра інфраструктури Надія Казначеєва, представники проектного офісу ДПП – Юрій Гусєв, Артем Хорошун, Тарас Бойчук, голова Херсонської міської ради Володимир Миколаєнко, а також інші представники міжнародних фінансових організацій, державних органів, місцевого самоврядування та великого бізнесу.

Попередня Наступна
19.09.2018
Судовий спір про стягнення грошових коштів за договором позики
08.10.2018
Захист інтересів НДСЛ «ОХМАТДИТ»
Залишились запитання?
Напишіть нам на pr@jurimex.ua
або зателефонуйте за номером +38(044)500-79-71
Отримати консультацію