pr@jurimex.ua+38(044)500-79-71
Отримати консультацію
Юрист Jurimex Віта Цінчик виступила спікером на четвертій щорічній Аграрній HR-конференції "ПроАгро Груп"
Повернутися в медіацентрНа головну
Юрист Jurimex Віта Цінчик виступила спікером на четвертій щорічній Аграрній HR-конференції "ПроАгро Груп"
Юрист Jurimex Віта Цінчик виступила спікером на четвертій щорічній Аграрній HR-конференції "ПроАгро Груп"

Юрист Jurimex Віта Цінчик виступила спікером на четвертій щорічній Аграрній HR-конференції "ПроАгро Груп", де розглядалися такі теми, актуальні для українських агрокомпаній:

1. Особливості рекрутингу в АПК. Сучасні методи підбору персоналу: онлайн і офлайн практики. Розставляємо пріоритети у вимогах.
2. Співпраця з державними службами залучення працівників в агрокомпанії.
3. Особливості сезонного найму працівників.
4. Мотивація і залученість співробітників. Нефінансові методи мотивування при обмеженому бюджеті. Комплексні мотиваційні програми в агрокомпаніях.
5. Дефіцит і плинність кадрів. Аналіз причин і пошук шляхів їх зниження. Автоматизація виробничих процесів як один зі способів вирішення проблеми кадрового дефіциту.
6. Виробничі конфлікти в агрокомпаніях. Причини виникнення, стратегії поведінки в конфлікті та інструменти його вирішення. Як допомагати співробітникам домовлятися?
7. Робота з персоналом з огляду на посилення вимог дотримання трудового законодавства.
8. Компетенції співробітників. З якого рівня відповідальності оцінка персоналу вкрай важлива? Різні практики оцінки персоналу на підприємствах АПК.
9. Навчання персоналу. Семінари і тренінги – що ще? Як оцінити актуальність? Самостійна організація, внутрішній коучинг. Оцінка результатів для працівників.
10. Прогнозування HR-процесів на підприємстві.
11. HR як координатор проектів. HR-менеджер – універсальний фахівець. Участь в управлінні агрокомпанією. Як вирости з відділу кадрів повноцінну HR-службу?
12. PR в допомогу HRM. Створення позитивного іміджу роботодавця і стимулювання лояльності співробітників.
13. Розширення HR-функції: участь HR соціальних проектах компанії, зовнішні комунікації. Робота з постачальниками сировини, власниками земельних паїв, місцевим населенням.

Крім цих питань, Віта Цінчик розглянула інші актуальні теми стосовно трудових перевірок та надала розгорнуті відповіді слухачам.

Попередня Наступна
23.11.2018
Юрист Jurimex Віта Цінчик успішно відстояла в суді інтереси клієнта зі скасування штрафу
05.12.2018
VII Всеукраїнська школа з фінансового та банківського права
Дивитися всі публікації