pr@jurimex.ua+38(044)500-79-71
Отримати консультацію
Промова Данила Гетманцева на відкритті Установчих зборів «Асоціації податкових радників України»
Повернутися в медіацентрНа головну
Промова Данила Гетманцева на відкритті Установчих зборів «Асоціації податкових радників України»
Промова Данила Гетманцева на відкритті Установчих зборів «Асоціації податкових радників України»

2 липня 2014 року в готелі «IBIS» пройшли Установчі збори Громадської організації «Асоціація податкових радників». Метою створення Асоціації є об’єднання інтелектуальних зусиль фахівців (юристів, аудиторів, податкових консультантів, бухгалтерів, вчених) в галузі податкових взаємовідносин і створення майданчика для обміну досвідом, наукової діяльності, формування відповідного рівня податкової культури в суспільстві для захисту прав та інтересів суб’єктів податкових відносин.

На відкритті Установчих зборив з вступною доповіддю виступив Данило Гетманцев. Він, зокрема, зазначив:«Податок – це не лише плата суспільства за цивілізацію. Це передусім ефективний інструмент управління суспільством. Інструмент, завдяки якому одні держави розквітали, інші занепадали, інструмент, що використовувався для підняття економіки та для винищення цілих суспільних класів, для втримання влади та приборкання політичних опонентів. За всю історію людство нараховує більше 1000 податкових бунтів. Англійська буржуазна революція, Велика французька революція, Американська революція є найяскравішими подіями історії, зумовленими несправедливим оподаткуванням. Розквіт Давньо Греції та Риму, сучасної Швейцарії пов’язують саме із правильною, справедливою податковою системою. Так саме, як і падіння Іспанської імперії, над якою колись не заходило Сонце пов’язують із несправедливим оподаткуванням.Всі, хто зібрався в цій залі це розуміє, як розуміє і те наскільки неповно, недолуго та суперечливо використовувався унікальний інструмент протягом всієї незалежності нашої держави. Наскільки несправедливим є наше вітчизняне оподаткування. Наскільки далеким воно є від європейських аналогів. На жаль позитивних зрушень ми не бачимо і зараз. Скільки втрачає держава та суспільство від невиважених рішень, непрофесійно підготовлених законодавчих ініціатив та хибно сформованої судової практики. Саме тому провідні українські юристи, що спеціалізуються на оподаткуванні вирішили об’єднати свої зусилля задля вироблення, обговорення, доопрацювання та вирішення тих проблем правозастосування, що існують сьогодні. Зібралися люди, які розуміють ЩО треба робити аби вирішити основні, кричущі проблеми правозастосування.-------------------- break --------------------

Асоціація податкових радників створюється для:- обміну досвідом;- наукової діяльності;- формування відповідного рівня податкової культури в суспільстві для захисту прав та інтересів представників податкового середовища;- професійного лобіювання законодавчих ініціатив, які б відповідали інтересам платників податків та держави;- забезпечення якісної адаптації податкового законодавства України до стандартів ЄС;- міжнародної співпраці;- пошуку талановитої молоді в студентському середовищі.

Це громадська ініціатива. Тут зібралися професіонали, які мають багато рішень та відповідей. А завдяки об’єднанню зусиль спробують реалізувати та примножити їх. Ми не рвемося у владу і не потребуємо від влади допомоги. Єдине на що ми розраховуємо – на увагу влади до нашої позиції. На те, що продукт нашої діяльності буде почутий всіма трьома гілками влади.

Наша назва - Асоціація податкових радників (АПР) Tax Advisors Association (TAA).

Загалом в зборах взяли участь близько 70 членів.На засіданні було обрано Правління Асоціації, до складу якого увійшли:

1. Ярослав Романчук – керуючий партнер МПЦ «EUCON»;2. Павло Ходаковський – партнер АО «Арцінгер»;3. Данило Гетманцев - почесний президент ЮК «Юрімекс»;4. Антон Поляничко - заступник начальника відділу забезпечення роботи другої судової палати ВАСУ;5. Наталія Блажівська – суддя ВАСУ;6. Владислав Соколовський - керуючий партнер АО «Соколовський та партнери»;-------------------- break --------------------7. Ігор Мельник – партнер АО «Ай Ем Джі Партнерс»;8. Андрій Стельмащук – партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери»;9. Віталій Сердюк – партнер АО «AVER LEX»;10. Олександр Скляренко – керуючий партнер АК «Скляренко та партнери»;11. Олег Рачук – керуючий партнер АО «Нацина Рачук»;

Президентом Асоціації обрано Ярослава Романчука – керуючого партнера МПЦ «EUCON», віце-президентом – Павла Ходаковського, партнера ЮК «Арцінгер».

За ініціативи організаційного комітету Асоціації було створено дорадчий органом з розгляду питань науково-дослідної та організаційної діяльності АПР – Наукову раду, яку очолив Данило Гетманцев. В Наукову раду увійшли:

1. Олена Гедзюк – к. ю. н., асистент кафедри фінансового права КНУ ім. Т. Шевченка;2. Ігор Самсін – д. ю. н., заслужений юрист України, суддя Верховного суду України;3. Олена Орлюк – д. ю. н., професор, член-кореспондент НАПрН України, Директор Науково-дослідного інституту інтелектуальної власності, завідуюча кафедрою інтелектуальної власності юридичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка.4. Дмитро Серебрянський - к. е. н., доцент, старший науковий співробітник, директор Науково-дослідного інституту фінансового права5. Олександра Смірнова - к. е. н., доцент, завідувач відділу вивчення міжнародного досвіду та європейської інтеграції Науково-дослідного інституту фінансового права;6. Антон Поляничко - заступник начальника відділу забезпечення роботи другої судової палати ВАСУ.

Попередня Наступна
16.07.2014
Круглий стіл на тему: «Перспективне регулювання надання послуг платного телебачення» організатором, якого виступила юридична компанія "Jurimex"
04.08.2014
Перевірки відміняються
Дивитися всі публікації