pr@jurimex.ua+38(044)500-79-71
Отримати консультацію
Президент Jurimex Данило Гетманцев виступив експертом з українського права в ICSID
Повернутися в медіацентрНа головну
Президент Jurimex Данило Гетманцев виступив експертом з українського права в ICSID
Президент Jurimex Данило Гетманцев виступив експертом з українського права в ICSID

Данило Гетманцев, доктор юридичних наук, почесний президент ЮК Jurimex, виступив експертом в міжнародному інвестиційному спорі, що розглядається Міжнародним центром з урегулювання інвестиційних спорів (ICSID). Справа стосується дій України які, на думку позивачів, призвели до втрати інвестицій в декілька десятків мільйонів доларів США.

 До участі у справі пан Гетманцев залучений за ініціативою української сторони.

 В ході слухань, які тривали в Парижі (Франція) з 24 по 27 квітня 2017 року, Данило Гетманцев надав арбітрам ICSID ґрунтовні пояснення щодо застосування українського банківського, фінансового та процесуального права. Впродовж декількох годин експерт надавав відповіді на гострі питання стосовно тих чи інших нюансів національного законодавства та співвідношення його з міжнародними нормами і принципами, а також сучасною юридичною доктриною. Додатково професор Гетманцев представив два письмові висновки з питань, що вирішуються в даному спорі та коротко пояснив основні ідеї, закладені в них.

 Професор Данило Гетманцев є одним з найкращих експертів з національного податкового, фінансового, банківського та адміністративного права. Він постійно залучається для надання роз’яснень застосування законодавства значною кількістю державних та інших органів, в тому числі Верховним Судом України, Вищим адміністративним судом України, українським парламентом та урядом, міжнародними неурядовими організаціями, арбітражними центрами тощо.

Попередня Наступна
21.04.2017
Лідери практик ЮК Jurimex отримали нагороду «Вибір клієнта»
05.05.2017
Нове життя медичних закладів. Закон в дії
Дивитися всі публікації