Новини

Гнєзділова Наталя успішно захистила інтереси НДСЛ «ОХМАТДИТ»

Гнєзділова Наталя, адвокат, юрист практики міжнародної торгівлі та інвестування компанії «Jurimex» успішно захистила інтереси НДСЛ«ОХМАТДИТ» в Антимонопольному комітеті України у спорі про оскарження тендерної документації на закупівлю необхідних медичних препаратів.

На думку скаржника ТОВ «ГЕМОФАРМ», НДСЛ «ОХМАТДИТ» унеможливив його участь у процедурі закупівель, у зв’язку з чим просив АМКУ зобов'язати  НДСЛ «ОХМАТДИТ» привести тендерну документацію у відповідність до вимог законодавства шляхом внесення змін.

У зв’язку зі складністю цієї справи було прийнято рішення про залучення з боку НДСЛ «ОХМАТДИТ» провідних лікарів.

Гнєзділова Наталя довела відповідність тендерної документації НДСЛ «ОХМАТДИТ» вимогам ЗУ "Про публічні закупівлі", а лікарі обґрунтували медико-технічні вимоги до предмета закупівлі з професійної точки зору.

За результатами розгляду скарги про порушення НДСЛ «ОХМАТДИТ» процедури закупівлі колегія АМКУ визнала дії  НДСЛ «ОХМАТДИТ» правомірними та відмовила скаржнику в задоволенні вимог у повному обсязі.

Компанія Jurimex, сповідуючи принципи соціальної відповідальності бізнесу, надає юридичні послуги лікарні НДСЛ «ОХМАТДИТ» на безоплатній основі.

Все про налоги
Юрист-онлайн