Індустрії

Гральний бізнес

Юридичний супровід компаній лотерейного та грального бізнесу є одним з основних профілів діяльності юридичної компанії Jurimex починаючи з 2003 року. За цей час ми сформували унікальну команду фахівців, які супроводжували абсолютну більшість великих проектів на лотерейному ринку України, а також консультували інших учасників ринку грального бізнесу.

Наш досвід у цій сфері включає в себе супровід всіх юридичних процедур ліцензування лотерейної діяльності, належного оформлення умов проведення лотерей та представлення інтересів клієнта перед органом ліцензування при їх погодженні. Так само ми відстоюємо інтереси клієнтів при проведенні перевірок державними органами, у тому числі супроводжуємо судові процеси в усіх судових інстанціях.

Крім безпосередніх організаторів лотерей та інших ігор, ми консультуємо й інших учасників процесу випуску та проведення лотерей. Юристи Jurimex надають послуги телеканалам, що транслюють розіграші, операторам телекомунікацій, контент-провайдерам, розробникам програмного забезпечення, постачальникам телекомунікаційного устаткування і багатьом іншим. Так само ми консультуємо широке коло компаній у зв'язку з організацією та проведенням різних розіграшів, вікторин, ігор з можливістю отримання їх учасниками грошових та/або майнових призів, у тому числі з метою реклами.

Наші юристи беруть активну участь у розробці проектів нормативно-правових актів, що регулюють лотерейну діяльність в Україні, беруть участь у науково-дослідній роботі у цій сфері. Юристи Jurimex є авторами єдиної профільної монографії з грального бізнесу, що вийшла в Україні в останніми роками («Азартна гра в Україні та за кордоном»).

Все про налоги
Юрист-онлайн