Нагороди

Компанія JURIMEX була відзначенаTHE WORLD’S LEADING TRADEMARK PROFESSIONALS, WTR 1000

Авторитетний міжнародний рейтинг The World’s Leading Trademark Professionals, WTR 1000 вже четвертий рік поспіль рекомендує Jurimex як одну з найкращих юридичних фірм, що практикують у сфері торговельних марок. Керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк був відзначений у індивідуальному рейтингу WTR1000. Юрій Крайняк очолює відділ IP і медіа права. Він професійно забезпечує підтримку та розвиток стратегій і має значний досвід представництва інтересів клієнтів з питань телекомунікацій і інтернету.

World Trademark Review 1000 – це не тільки авторитетний рейтинговий довідник, який сфокусований виключно на практиці в області торговельних марок, але також унікальний посібник, який визначає найкращих фахівців у сфері захисту прав на торговельні марки у всьому світі. З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Чергова перемога юридичної компанії Jurimex в одному з найвпливовіших рейтингів – The Legal 500

 

Міжнародне видання «The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2017»  котрий рік поспіль  відзначає компанію Jurimex, зокрема такі юридичні практики:

«Інтелектуальна власність»

«Нерухомість та будівництво»

«Податкова практика».

Експерти рейтингу віддали свої голоси шістьом юристам ЮК Jurimex, відзначивши їх, як одних з найкращих у таких практиках:

«Інтелектуальна власність» – Юрій Крайняк, Оксана Єфімчук;

 «Нерухомість та будівництво» – Марина Слободніченко, Любомир Питель;

 «Податки» – Данило Гетманцев, Віта Форсюк.

Основними критеріями при оцінці юридичної компанії були кількість і якість проведених справ, кваліфікація фахівців, відгуки клієнтів про роботу компанії.

«The Legal 500: EMEA» є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки.

Метою експертів видання є дослідження юридичного ринку та відображення ситуації та найкращих фірм та юристів  у довіднику.

Дослідження продовжує розвиватись, щороку охоплюючи нові галузі, практики та додаткові країни. У виданні 2017 року включено країни, які досліджувались вперше, такі як Афганістан і Ефіопія.  В цілому у 2017 році було досліджено 82 країни.

The Best Lawyers in Ukraine 2018

Одне з найавторитетніших міжнародних рейтингових агентств "Best Lawyers" опублікувало top-list кращих юристів за результатами дослідження "The Best Lawyers in Ukraine 2018", за підсумками якого керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк визнаний "Юристом року" відразу в трьох сферах права:

- право інтелектуальної власності;

- медіа-право;

- судова практика.

The Best Lawyers є найавторитетнішим дослідженням ринку юридичних послуг, заснованим на опитуванні фахівців з юриспруденції та журналістів. За більш ніж тридцять років цей рейтинг заслужив авторитет як найоб'єктивніше джерело рекомендацій щодо вибору юридичного радника у 75 країнах світу.

Почесна грамота Верховного Суду України

Почесний президент юридичної компанії "Jurimex", доктор юридичних наук, адвокат Данило Гетманцев отримав почесну грамоту Верховного Суду України.

Цієї нагороди були удостоєні лише сім українських юристів, які беруть безпосередню активну участь у розвитку та реформуванні судової системи України.

Jurimex вкотре закріпила свою позицію у міжнародному рейтингу «World Tax 2018»

Jurimex вкотре закріпила свою позицію у міжнародному рейтингу «World Tax 2018», який займається дослідженнями у сфері податкового консультування і відзначає найкращих. Цього року плідна робота професіоналів Jurimex була відмічена у Tier 3.

У цілому World Tax виділив 25 компаній та рекомендує Jurimex як одну з провідних юридичних фірм у сфері оподаткування.

Все про налоги
Юрист-онлайн