Нагороди

Авторитетний рейтинг World Trademark Review 1000 відзначив Jurimex як одну з кращих юрфірм у сфері торговельних марок

Міжнародний рейтинг World Trademark Review 1000 не один рік поспіль рекомендує Jurimex як одну з найкращих юридичних фірм, що практикують у сфері торговельних марок. Керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк відзначений в індивідуальному рейтингу WTR1000 як юрист з надзвичайно великим досвідом у сфері реєстрації, ліцензування та захисту прав інтелектуальної власності.

World Trademark Review 1000 – єдиний у світі довідник, який визначає найкращих фахівців у сфері захисту прав на торговельні марки у всьому світі.

Jurimex посіла 14 місце у дослідженні «Лідери ринку: рейтинг юридичних компаній України – 2016».

Компанія була відмічена у 7 номінаціях. Серед яких:

2 місце – податкове право, авторське право та захист інтелектуальної власності;
4 місце – медичне право/фармацевтика, транспортне право;
5 місце – IT/медіа право;
8 місце – митне право, міжнародне право/ЗЕД.

Jurimex вчергове отримала позитивні рекомендації від the LEGAL 500: EMEA 2016

Юридична компанія Jurimex вчергове отримала позитивні рекомендації від провідного міжнародного юридичного довідника The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2016.

Видання Legal 500 EMEA відзначило стабільні позиції компанії у ключових напрямках практики – податкове, банківське, фінансове право, судові спори та інтелектуальна власність.

Провідними експертами ринку визначені юристи ЮК Jurimex: почесний президент Данило Гетманцев - у банківському, фінансовому праві та судових спорах, керуючий партнер Юрій Крайняк - у напрямку судових спорів та інтелектуальної власності. Також відзначена керівник практики інтелектуальної власності Оксана Єфімчук. Керівник практики податкового права Віта Форсюк також серед кращих фахівців у сфері оподаткування.

The Legal 500 : EMEA є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки та проаналізований світовий юридичний ринок.

Jurimex​ відзначена довідником International Tax Review​

За результатами щорічного міжнародного рейтингу International Tax Review (World Tax 2017) Jurimex входить у «Бронзову лігу» компаній у сфері оподаткування. Зазначимо, що цей рейтинг щорічно рекомендує компанію Jurimex та її провідних юристів – Данила Гетманцева​ та Віту Форсюк


World Tax 2017 – це довідник International Tax Review, який відзначає фірми, що є провідними у сфері податкового консультування в усьому світі.

Юристи Jurimex були відзначені рейтингом UKRAINIAN LAW FIRM

Данило Гетманцев підтвердив свій статус одного з кращих юристів в Україні у галузі податкового права, також він був відзначенний в агросекторі, земельному праві, банковському, фінансовому та корпоративному праві/M&A.

Також була позитивно оцінена робота юристів Jurimex з різних практик. Зокрема, Юрій Крайняк та Оксана Єфімчук — у праві інтелектуальної власності, IT/телекомунікації та медіа, Віта Форсюк — у податковому праві, Марина Слободніченко та Ніна Кучерук — у судових спорах. Анна Антоненко - банковському, фінансовому праві/реструктуризації. Святослав Кібець — у банкрутстві, Тетяна Причепа — у міжнародній торгівлі, корпоративному праві/M&A, Ярослав Толкачов — у галузі кримінального права, Любомир Питель — у агробізнесі. 
Компанія Jurimex була відзначена у галузях фарацевтики, медицини і охорони здоров'я за значний вклад у розробку нормативно-правових документів у даних сферах.

Ukrainian Law firms — щорічне дослідження, вперше опубліковане в 2002 році, в якому є повний огляд українського юридичного ринку та рейтинг практикуючих в різних практиках юридичних фірм.

Все про налоги
Юрист-онлайн