Нагороди

Юридична компанія Jurimex зайняла одну з лідируючих позицій у сфері медіа права

ЮК Jurimex впродовж декількох років входить в «БРОНЗОВУ ЛІГУ» юридичних компаній України на думку авторитетного міжнародного довідника World Trademark Review 1000

Юридична компанія Jurimex зайняла одну з лідируючих позицій у сфері медіа права. World Trademark Review 1000 відзначив індивідуальний підхід і здатність фахівців забезпечити оптимальні рішення будь-яких питань. Також WTR 1000 рекомендує керуючого партнера ЮК Jurimex Юрія Крайняка як досвідченого і висококласного фахівця.

Рейтингове видання World Trademark Review 1000 визначає провідних професіоналів, що надають юридичні послуги з питань торговельних марок по всьому світу. Рейтинг складається за результатами якісного дослідження, що охоплює країни Азії, Європи та Америки. WTR 1000 – єдиний у світі довідник, в якому зосереджена інформація виключно про практику в сфері торговельних марок і про практикуючих фахівців у цій сфері.

ЮК Jurimex – одна з кращих фірм в Україні у сфері фінансового і корпоративного прав

За результатами рейтингу IFLR1000 2015, юридична компанія ЮК Jurimex вкотре рекомендована як одна з кращих фірм в Україні у сфері фінансового і корпоративного права. У листопаді 2014 року були опубліковані результати дослідження довідника International Finance Law Review (IFLR 1000) 2015 – всесвітнього рейтингу провідних юридичних фірм у сфері фінансового і корпоративного права.

Міжнародне рейтингове видання IFLR1000 спеціалізується на дослідженнях діяльності провідних юридичних фірм в галузі фінансового консультування.Видання IFLR 1000 є одним з найбільш шанованих у світі рейтингів юридичних фірм, яке проводить дослідження з 1990 року і охоплює понад 120 різних юрисдикцій.

Юристи ЮК Jurimex – переможці Client Choice Awards 2015

Почесний президент ЮК Jurimex, д.ю.н. Данило Гетманцев визнаний кращим юристом в Україні у сфері корпоративного оподаткування, а партнер ЮК Jurimex Олександр Шишканов визнаний кращим юристом в Україні у сфері нерухомості за версією Client Choice Awards 2015.

Міжнародний рейтинг також рекомендує Юрія Крайняка, керуючого партнера ЮК Jurimex як одного з кращих фахівців у медіа праві і Марину Слободніченко, партнера ЮК Jurimex, у трудовому праві.


Рейтинг ILO Client Choice Awards проводиться з 2005 року і визначає кращих юристів і кращі юридичні фірми зі всього світу. Основними критеріями дослідження є якість юридичних консультацій, швидкість реагування на запити клієнтів, співвідношення ціни і якості.

Jurimex визнана переможцем у категорії Corporate Tax Law Firm of the Year Ukraine

На думку міжнародного рейтингу Legal Awards 2015, юридична компанія Jurimex визнана переможцем у категорії Corporate Tax Law Firm of the Year Ukraine. Також рейтингом був відзначений почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев за досягнення у сфері оподаткування.

Дослідження щорічно проводить журнал Lawyer Monthly, який аналізує досягнення юристів та юридичних фірм у сфері надання юридичних послуг протягом останніх дванадцяти місяців.

Jurimex отримала рекомендації міжнародного рейтингового видання the THE LEGAL 500: EMEA

За результатами дослідження ринку юридичних послуг  Jurimex отримала рекомендації міжнародного рейтингового видання The Legal 500: EMEA 2015. В цьому році Jurimex, як і в минулі роки, зайняла високі позиції в ключових практиках, а її провідні фахівці отримали окреме визнання рейтингу.

Рейтинг рекомендує юридичну компанію Jurimex у сфері податкового права, інтелектуальної власності та в практиці вирішення спорів. The Legal 500: EMEA особливо відзначив почесного президента  Jurimex Данила Гетманцева та керуючого партнера Юрія Крайняка, як спеціалістів здатних вирішити питання будь-якої складності.
Протягом 25 років The Legal 500 є одним з провідних та авторитетних міжнародних досліджень, яке аналізує професійні можливості юридичних фірм в різних країнах світу.

 

Юристи Jurimex були відзначені рейтингом UKRAINIAN LAW FIRMS 2015 в 7 практиках

Jurimex другий рік поспіль входить до переліку кращих компаній в Україні у сфері IT-комунікацій, медіа та розваг, а керуючий партнер Юрій Крайняк рекомендований рейтингом як провідний спеціаліст в цих галузях та в галузі інтелектуальної власності.

Почесний президент  Jurimex Данило Гетманцев підтвердив свій статус одного з кращих юристів в Україні в податковому праві. Також у податковому праві себе зарекомендувала Віта Форсюк - керівник податкової практики  Jurimex.

Партнер компанії Jurimex Олександр Шишканов відзначений як один з кращих юристів у сфері агробізнесу та земельного права.

У практиці судових спорів відзначені партнер ЮК Jurimex Марина Слободніченко та адвокат, керівник судової практики компанії Ніна Кучерук

Ukrainian Law firms - щорічне дослідження, вперше опубліковане в 2002 році, в якому є повний огляд українського юридичного ринку та рейтинг юридичних фірм практикуючих в різних практиках.

Все про налоги
Юрист-онлайн