Нагороди

ЮК Jurimex увійшла до "Бронзової Ліги" юридичних фірм України за рейтингом міжнародного видання WTR 1000

WTR 1000 рекомендує керуючого партнера ЮК Jurimex Юрія Крайняка як фахівця, який знається на тонкощах законодавства товарних знаків і відмінно знає ринки, в яких працюють його клієнти.

Рейтингове видання World Trademark Review 1000 визначає провідних юристів, що надають юридичні послуги з питань торговельних марок по всьому світу. Рейтинг складається за результатами якісного дослідження, що охоплює країни Азії , Європи та Америки. WTR 1000 – єдиний у світі довідник, у якому зосереджена інформація виключно про практику в сфері торговельних марок та практикуючих фахівців у цій сфері.

Юристи ЮК Jurimex найкращі на думку Client Choice Awards 2014.

Міжнародний рейтинг Client Choice Awards 2014 оголосив список переможців в юридичній галузі, до якого увійшли 3 представники компанії Jurimex.

Почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев визнаний одним з кращих спеціалістів в Україні у податковому праві, керуючий партнер ЮК Jurimex Юрій Крайняк рекомендований як кращий фахівець у медіа праві, а партнер Марина Слободніченко – у трудовому праві.

Рейтинг Client Choice Awards проводиться з 2005 року і визначає кращих юристів і кращі юридичні фірми в усьому світі. Основними критеріями дослідження є якість юридичних консультацій, швидкість реагування на запити клієнтів, співвідношення ціни і якості.

The Legal 500: EMEA, рекомендує юридичну компанію Jurimex в практиці «Вирішення спорів» та «Інтелектуальна власність».

Міжнародне видання The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2014, рекомендує юридичну компанію Jurimex в практиці «Вирішення спорів» та «Інтелектуальна власність».

Видання оцінило високий професіоналізм юристів зазначивши, що вони підходять до вирішення завдань креативно і конструктивно, надаючи послуги на високому рівні.

Експерти рейтингу високо відзначили досягнення команди юристів судової практики і рекомендують : Данила Гетманцева, Юрія Крайняка і Богдана Шаповала.

Видання окремо виділив досягнення Юрія Крайняка в практиці інтелектуальної власності, зазначивши що він має глибокі знання і великий досвід у цій сфері.

Основними критеріями при оцінці юридичної компанії були кількість і якість проведених справ, кваліфікація фахівців, відгуки клієнтів про роботу компанії.

The Legal 500 : EMEA є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки, включаючи Україну. Завданням дослідників даного довідника є аналіз юридичного ринку , створення рейтингу практик юридичних фірм для відображення ситуації на ринку.

Jurimex визнана кращою юридичною компанією 2014 року в сфері телекомунікації і медіа.

23 травня 2014 року відбулася восьма щорічна церемонія вручення «Юридичної премії року», в ході якої авторитетні представники юридичного ринку визначають кращі юридичні компанії України в тому чи іншому профілі їх діяльності. Юридична компанія Jurimex цього року була визнана кращою компанією, яка практикує в сфері медіа та телекомунікацій.

Також цього року ЮК Jurimex була відзначена серед кращих юридичних компаній в агросфері.

ЮК Jurimex надає юридичні послуги з 2003 року в 13 різних практиках, серед яких оподаткування (краща юридична компанія 2013 року), корпоративне право, судова практика, трудове право, земельне право та нерухомість, медичне право, кримінальне право, інтелектуальна власність та інші. По ряду українських та міжнародних рейтингів Jurimex вже багато років входить до топ-15 кращих юридичних компаній України. Штат компанії, що включає центральний офіс та 6 регіональних офісів, налічує більше 60 високопрофесійних юристів. У сфері телекомунікацій та медіа Jurimex практикує з 2005 року.

Юристи ЮК Jurimex були відзначені рейтингом Ukrainian Law firms 2014 в 6 практиках.

Юридична компанія Jurimex підтвердила статус однієї з кращих компаній в Україні у сфері IT-комунікацій, медіа та розваг, а керуючий партнер Юрій Крайняк зайняв провідне місце в  рейтингу в галузях IT-комунікацій, медіа та розваг та інтелектуальної власності.

Також у сфері IT-комунікацій, медіа себе зарекомендувала старший юрист ЮК Jurimex Оксана Єфімчук.

Почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев відзначений  як однин з кращих юристів в Україні у податковому праві.

Партнер компанії Олександр Шишканов відзначений як один з кращих юристів у сфері земельного права.Партнер Богдан Шаповал рекомендований в декількох практиках, таких як: банківське та фінансове право та реструктуризація і банкрутство.

Ukrainian Law firms 2014 – щорічне дослідження, вперше опубліковане в 2002 році, в якому є повний огляд українського юридичного ринку та рейтинг юридичних фірм, що практикують у різних практиках.

Все про налоги
Юрист-онлайн