Нагороди

Міжнародне рейтингове видання Best Lawyers International рекомендує керуючого партнера ЮК Jurimex Юрія Крайняка як одного з кращих юристів в Україні у сфері інтеллектульної власності.

Вперше опубліковане у 1983 році видання  Best Lawyers International  є найстаршим рейтинговим виданням у сфері юриспруденції в США і Європі, яке заслужило повагу серед засобів масової інформації та громадськості як найбільш надійне і об'єктивне джерело інформації про кращих фахівців світу в різних галузях права. Юристи включаються до рейтингу тільки після ретельного аналізу. З 2009 року анкетування також оцінює юристів з України. У дослідженні беруть участь фахівці у галузі права з 70 країн світу.

ЮК Jurimex отримала рекомендації одного з провідних міжнародних рейтингів IFLR 1000

За результатами дослідження ринку юридичних послуг ЮК Jurimex отримала рекомендації одного з провідних міжнародних юридичних рейтингів International Financial Law Review 1000 у сфері банківського права та злиття поглинання.

Видання IFLR 1000 є одним з найбільш шанованих у світі рейтингів юридичних фірм. Дослідження проводиться протягом вже більше двадцяти років у 7 регіонах світу.

ЮК Jurimex визнана «Найкращою юридичною фірмою року в сфері оподаткування»

28 травня 2013 року в київському готелі Hyatt Regency відбулась VII Щорічна церемонія нагородження кращих юристів та юридичних компаній України – «Юридична премія 2013 року» (одне з найавторитетніших досліджень юридичного ринку України з 2007 року), на якій ЮК Jurimex визнана кращою юридичною фірмою року в сфері оподаткування.

ЮК Jurimex отримала рекомендації рейтингового видання The Legal 500: EMEA

За результатами дослідження ринку юридичних послуг ЮК Jurimex отримала рекомендації міжнародного рейтингового видання The Legal 500 : EMEA (Європа, Близький Схід і Африка) за 2013 рік.

Юридична компанія Jurimex була рекомендована в наступних 3 напрямках юридичної практики: податкова, вирішення спорів, інтелектуальна власність. У практиці вирішення спорів та інтелектуальної власності був відзначений Юрій Крайняк, у податковій практиці – Данило Гетманцев, Катерина Муравйова і Віта Форсюк.

The Legal 500: EMEA є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки, включаючи Україну. Завданням авторів даного довідника є аналіз юридичного ринку, створення рейтингу практик юридичних фірм для відображення ситуації на ринку.

ЮК Jurimex – «Найраща юридична фірма 2013 року в галузі банківського та фінансового права» згідно з результатами дослідження AILA 2013.

ЮК Jurimex визнана найкращою юридичною фірмою 2013 року в області банківського та фінансового права серед українських фірм, що надають повний спектр юридичних послуг, згідно з результатами міжнародного дослідження Acquisition International Legal Awards 2013.


Acquisition International обирає провідні юридичні фірми в усіх галузях права, нагороджуючи фірми і окремих представників юридичного ринку за найвищий рівень надання послуг.

Все про налоги
Юрист-онлайн