Нагороди

ЮК Jurimex увійшла в топ-20 провідних юридичних компаній України.

За результатами щорічного дослідження «50 провідних юридичних фірм України», яке проводить газета «Юридична практика» спільно з ВД «Коммерсант-Україна»,  компанія Jurimex зайняла 16-е місце в рейтингу кращих юридичних компаній України.

ЮК Jurimex в трійці лідерів серед кращих компаній України в сфері інтелектуальної власності та оподаткування.

29 травня в київському готелі Hyatt Regency пройшла VI Щорічна церемонія нагородження кращих юристів України - «Юридична премія 2012 року». Ініціатором проекту виступила газета «Юридична практика». Серед оголошених номінацій були кращі юристи та юридичні фірми в сфері корпоративного права, податків, інтелектуальної власності , банківського сектора, M & A, судової практики, кращі юридичні відділи українських компаній. А також нові номінації: кращий адвокат у кримінальних справах, юридичні фірми року в сфері арбітражу та по роботі з проблемними активами , юридична фірма - прорив року.

Данило Гетманцев почесний президент ЮК Jurimex був визнаний кращим юристом у сфері оподаткування. Керуючий партнер Юрій Крайняк підтвердив статус одного з кращих юристів- практиків у сфері інтелектуального права в Україні . Компанія  Jurimex  увійшла до трійки лідерів у сфері інтелектуальної власності та оподаткування.

Все про налоги
Юрист-онлайн