Нагороди

Jurimex серед кращих юридичних фірм Всеукраїнського рейтинга ГVардія Юридичних компаній 2010

Юридична компанія Jurimex підтвердила свої позиції однієї з провідних юридичних фірм на національному ринку, отримавши визнання у Всеукраїнському рейтингу вподобань українського бізнесу в споживанні юридичних послуг – ГVардия Юридичних компаній 2010.

Зокрема, компанія увійшла до 20-ки стабільних юридичних фірм країни завдяки постійному зростанню фінансових показників, розширенню послуг та складу клієнтів, а також професіоналізму команди Jurimex. У галузевих рейтингах була особливо відзначена практика компанії Jurimex в агропромисловому секторі, роботу якої курирують почесний президент Данило Гетманцев та старший юрист Олександр Шишканов.

Спецпроект «ГVардия юридичних компаній» Всеукраїнського рейтингового журналу «ГVардія» дебютував в 2010 році з ініціативи видавничого дому «Галицькі контракти» . Дослідження грунтувалося на вивченні показників середньорічного темпу зростання чистого доходу юридичних фірм за період з 2007 по 2009 роки . Джерелами інформації послужили анкети , надані самими учасниками ринку та зведені статистичні дані від аналітичних компаній, партнерів проекту.

Президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев увійшов до числа 100 найкращих юристів України.

За результатами Всеукраїнської професійної дослідження якості надання юридичних послуг українськими юристами «Вибір клієнта» почесний президент ЮК Jurimex Данило Гетманцев увійшов до числа 100 найкращих юристів України і визнаний одним їх провідних юристів України в сфері банківського та фінансового права, цінних паперів та фондового ринку 2010.

Все про налоги
Юрист-онлайн