Нагороди

Компанія JURIMEX була відзначенаTHE WORLD’S LEADING TRADEMARK PROFESSIONALS, WTR 1000

Авторитетний міжнародний рейтинг The World’s Leading Trademark Professionals, WTR 1000 вже четвертий рік поспіль рекомендує Jurimex як одну з найкращих юридичних фірм, що практикують у сфері торговельних марок. Керуючий партнер Jurimex Юрій Крайняк був відзначений у індивідуальному рейтингу WTR1000. Юрій Крайняк очолює відділ IP і медіа права. Він професійно забезпечує підтримку та розвиток стратегій і має значний досвід представництва інтересів клієнтів з питань телекомунікацій і інтернету.

World Trademark Review 1000 – це не тільки авторитетний рейтинговий довідник, який сфокусований виключно на практиці в області торговельних марок, але також унікальний посібник, який визначає найкращих фахівців у сфері захисту прав на торговельні марки у всьому світі. З результатами дослідження можна ознайомитися за посиланням.

Чергова перемога юридичної компанії Jurimex в одному з найвпливовіших рейтингів – The Legal 500

 

Міжнародне видання «The Legal 500: Europe, Middle East & Africa 2017»  котрий рік поспіль  відзначає компанію Jurimex, зокрема такі юридичні практики:

«Інтелектуальна власність»

«Нерухомість та будівництво»

«Податкова практика».

Експерти рейтингу віддали свої голоси шістьом юристам ЮК Jurimex, відзначивши їх, як одних з найкращих у таких практиках:

«Інтелектуальна власність» – Юрій Крайняк, Оксана Єфімчук;

 «Нерухомість та будівництво» – Марина Слободніченко, Любомир Питель;

 «Податки» – Данило Гетманцев, Віта Форсюк.

Основними критеріями при оцінці юридичної компанії були кількість і якість проведених справ, кваліфікація фахівців, відгуки клієнтів про роботу компанії.

«The Legal 500: EMEA» є одним з провідних міжнародних аналітичних довідників, в якому представлені кращі юридичні фірми та провідні юристи Європи, Близького Сходу та Африки.

Метою експертів видання є дослідження юридичного ринку та відображення ситуації та найкращих фірм та юристів  у довіднику.

Дослідження продовжує розвиватись, щороку охоплюючи нові галузі, практики та додаткові країни. У виданні 2017 року включено країни, які досліджувались вперше, такі як Афганістан і Ефіопія.  В цілому у 2017 році було досліджено 82 країни.

Все про налоги
Юрист-онлайн