News

18.05.2018
Партнер Jurimex та провідний спеціаліст у сфері медичного та фармацевтичного права Марина Слободниченко разом із заступником Міністра охорони здоров'я презентували законопроект про врегулювання реклами ліків.

Врегулювання реклами ліків, жорсткий контроль за нею, обмеження реклами лікарських засобів - довгоочікувані зміни в державі! Партнер Jurimex та провідний спеціаліст у сфері медичного та фармацевтичного права Марина Слободниченко разом із заступником Міністра охорони здоров'я Романом Іликом презентували законопроект про врегулювання реклами ліків.

16.05.2018
ЮРИСТАМИ JURIMEX БУВ РОЗРОБЛЕННИЙ ПРОЕКТ ЗАКОНУ, ЯКИМ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ ПРАВИЛА ЗБОРУ І ВИПЛАТИ РОЯЛТІ З КОМЕРЦІЙНИХ КОРИСТУВАЧІВ.

15 травня 2018 року, ВРУ прийняла закон, який повністю змінить реалії діяльності організацій колективного управління (ОКУ) в Україні та значно покращить матеріальну складову захисту майнових авторських та суміжних прав. Закон урегульовує всі аспекти діяльності ОКУ від створення, розробки тарифів до розподілу доходів.

15.05.2018
Гнєзділова Наталя успішно захистила інтереси НДСЛ «ОХМАТДИТ»

Гнєзділова Наталя, адвокат, юрист практики міжнародної торгівлі та інвестування компанії Jurimex успішно захистила інтереси НДСЛ «ОХМАТДИТ» в Антимонопольному комітеті України у спорі про оскарження тендерної документації на закупівлю необхідних медичних препаратів.

All about taxes
Lawyer online